Найбільша аграрна конференція з початку війни Grain Ukraine-2023 відбудеться в Києві

Найбільша аграрна конференція з початку війни Grain Ukraine-2023 відбудеться в Києві
21:58, 12 2023
700
0

30–31 травня в Києві відбудеться найбільша аграрна подія з моменту початку війни в Україні – міжнародна зернова конференція Grain Ukraine. Організатори події – компанія IdeasFirst, група терміналів TIS та зерновий термінал Neptune.

Андрій Ставніцер, співвласник Групи терміналів TIS та засновник конференції Grain Ukraine, запрошує титанів аграрного ринку зустрітися та обговорити плани на майбутнє:

“Цього року, мабуть, кожна дитина у світі дізналася, що її улюблені сніданки – з України. До війни це було не так очевидно, а сьогодні ми з вами на передовій продовольчої безпеки планети. Ціна – зависока, але це вже відбулося. І ми можемо перетворити цю біду у можливість.
Наш голос зараз чутніше, ніж будь-коли, і ми можемо впливати навіть на той хаос, який відбувається зараз у великій геополітиці”.


Головна тема цьогорічної події – “Український аграрний бізнес: розвиток в умовах війни”.На Grain Ukraine-2023 будуть порушені наступні питання:
● Як аграрний сектор пристосовується до умов воєнного часу.
● Які зміни відбуваються в логістичних шляхах.
● Якими є прогнози щодо продажу українського зерна на основних ринках збуту.
● Якими є найближчі перспективи інвестицій в глибоку переробку в Україні.
● Де взяти гроші на виживання та розвиток.

Вперше в рамках Grain Ukraine відбудеться New Food Summit, під час якого експерти будуть обговорювати можливості інвестицій та перспектив розвитку агропереробки під час війни.

Учасників події очікують важливі доповіді і свіжі прогнози від експертів ринку та офіційних осіб, жваві дискусії та обговорення. В рамках конференції заплановано виступи понад 50 спікерів.

Свій приїзд на подію вже підтверджують іноземні спікери та партнери конференції. Кейноут-спікер цьогорічної Grain Ukraine – Джонатан Грейндж (Jonathan Grange), партнер Sunstone Brokers.

Аудиторія конференції: 300+ перших осіб зернового ринку, представників виконавчої та законодавчої влади.

Дізнатися більше та забронювати участь у конференції ви зможете на grain-ukraine.com

Слідкуйте за новинами конференції:
https://www.facebook.com/grainukraine/
https://www.linkedin.com/in/grainukraine/
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0