Українці можуть одержати до 100 тисяч гривень - стартував грантовий конкурс "Роби своє"

Українці можуть одержати до 100 тисяч гривень - стартував грантовий конкурс
19:01, 08 2023
684
0

Українці можуть одержати до 100 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу. В країні стартував грантовий конкурс "Роби своє", бюджет якого складає 6 мільйонів гривень. Організатором проекту виступив благодійний фонд "МХП-Громаді". У планах організації – підтримка щонайменше 50 проектів.

Підприємці із регіонів можуть одержати на відкриття чи продовження власного бізнесу до 100 тис. грн. Цього року планується підтримати щонайменше 50 проектів.

Заявки на отримання грантової підтримки приймають на адресу: https://doyourbusiness.com.ua/form до 5 травня. Переможців назвуть 25 травня 2023 року.

Як отримати грошову допомогу до 100 тисяч гривень на свій бізнес

На грошову допомогу можуть претендувати:
- підприємці, які релокують свій бізнес;
- підприємці, у яких є бізнес-ідея, та які шукають кошти для її реалізації;
- діючі бізнеси.

Основними критеріями визначення переможців стануть економічна складова, створення нових робочих місць, інноваційність проектів, соціальний ефект у суспільстві та/або залучення роботу чи бізнес переселенців.

Голова національних проектів благодійного фонду "МХП – Громаді" Володимир Панченко повідомив, що особливістю щорічного конкурсу є консультації експертів та волонтерів. Так, підприємці зможуть отримати не лише гроші, а й пройти навчання та консультації щодо написання грантових заявок, стратегування, створення бізнес-плану, SMM. Першу таку консультацію проведуть 11 квітня. Усі охочі зможуть потрапити на неї після попередньої реєстрації.

"Крім коштів, ми надаємо те, що працюватиме на бізнес-ідею підприємця у довгостроковій перспективі – нетворкінг та нові знання", - пояснив експерт.


У 2022 році в рамках конкурсу було профінансовано 74 бізнес-ідеї в 11 областях України – на загальну суму понад 6 мільйонів гривень.

Тетяна Волочай, яка очолює благодійний фонд, уточнила, що у 2023 році акцент за підтримки бізнес-проектів зроблено на продовольчу безпеку.Раніше більшість ідей стосувалися створення нових продуктів, переробки чи зберігання овочів та фруктів, дистрибуції, логістики тощо. На даний момент це найбільш актуально. Тенденція нікуди не зникне й після перемоги над окупантами.

"Ми вирішили направити свої зусилля на створення успішної екосистеми малого бізнесу в регіонах, яка давала б людям роботу та забезпечувала громаду чи область товарами чи послугами у сфері продовольчої безпеки", - наголосила Волочай.


Джерело та фото: пише Today
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0