Мінеральний порошок від виробника ПрАТ «Тернопільський кар’єр»

Мінеральний порошок від виробника ПрАТ «Тернопільський кар’єр»
18:44, 08 2023
651
0

Мінеральний порошок являє собою продукт тонкого помелу вапняків, має широке застосування в різних галузях, а саме:

1. У будівництві використовується при виробництві сухих будівельних сумішей, цементу, штукатурки, пластику, гіпсокартону та інших будівельних матеріалів.
2. У будівництві доріг мінеральний порошок додається до складу асфальту, цементу та інших матеріалів. Завдяки своїм властивостям – допомагає вдосконалити дорожні покриття.
3. У сільському господарстві мінеральний порошок є ефективним способом підвищення ph ґрунту та приводить до збільшення урожайності більшості культур до 30%.
4. Очищення водойм. Полягає у використанні порошку на основі мінералів для очищення води в водоймах від забруднень, бактерій та інших шкідливих речовин.

Очищення водойм мінеральним порошком допомагає зберегти воду в гармонії з природою та зберегти чистоту довкілля.

Таким чином, мінеральний порошок має широке застосування в багатьох галузях і може бути корисним для вирішення різних завдань.

Компанія ПрАТ «Тернопільський кар’єр», провідна компанія України на ринку вапняку, яка займається розробкою власних родовищ вапнякового каменю з подальшою переробкою його на вапнякові матеріали, виготовляє мінеральний порошок власного виробництва.

Мінеральний порошок виробництва ПрАТ «Тернопільський кар’єр» – екологічно чистий продукт, який виробляється з вапняку власного видобутку. Виробництво знаходиться в Тернопільській області. Продукт виготовлений шляхом висушування та розмелювання вапняку з тониною помолу 20-70 мкм на обладнанні компанії Loesche, Німеччина. В листопаді 2021 року був відкритий другий завод на території Галущинецького цеху (Ersel, Туреччина).

Виробничі потужності по продукту мінеральний порошок становлять 450 тон в добу.

Продукт фасується в біг-беги по 1000 кг, може грузитись без упаковки на спеціалізований транспорт (автоцистерни і цементовози). Також, можливі вагонні відправки продукції. Купити мінеральний порошок дуже легко. Ви можете зв’язатись з менеджерами компанії, які нададуть вам повну консультацію щодо мінерального порошку та відправлять безкоштовні зразки продукції по всій Україні.

Отримати детальну інформацію можете на сайті компанії ПрАТ «Тернопільський кар’єр»

Джерело та фото: пресреліз ПРаТ "Тернопільський кар`єр"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0