CNH Industrial купує китайського виробника систем для агронавігації


CNH Industrial купує китайського виробника систем для агронавігації
11:18, 03 2023
704
0

Компанія CNH Industrial планує придбати Hemisphere GNSS - найбільшого китайського виробника систем точного землеробства та рішень для агронавігації. Ця операція дозволить ефективніше розвивати обидва бренди в сфері частково автоматизованих та повністю автономних рішень для агросектору.

Крім того, проєкт стимулюватиме прогрес групи Raven, яка належить CNH Industrial.

Hemisphere GNSS - це один із світових лідерів у галузі високопродуктивних технологій супутникового позиціонування та систем навігації. Раніше він був підрозділом китайської компанії Unistrong. Hemisphere GNSS має у своєму продуктовому портфелі запатентовані рішення для глобального навігаційного супутникового зв'язку GNSS, датчики позиціонування, модулі, антени, електронні системи та пристрої, а також супутні програмні рішення.

Як і у випадку з купівлею Raven, компанія Hemisphere GNSS продовжуватиме функціонувати під своїм власним ім'ям як самостійна бізнес-одиниця групи CNH Industrial. Основна діяльність буде розгорнута в трьох ключових регіонах: США, Канада та Австралія.
Очікувана вартість угоди складає близько 175 мільйонів доларів США.

Джерело та фото: пресреліз Zakaz.Ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0