Ранкова кава чи вино в жерстяних банках для міленіалів


Ранкова кава чи вино в жерстяних банках для міленіалів
15:02, 23 2020
1 574
0

Вино стає все більш демократичним, молодіжним. І поряд з існуванням вишуканих дорогих марок і культурою споживання вина, напій тепер можна буде купити в новій тарі — в жерстяних банках.

вино в жерстяних банках

Маркетологи кажуть, що це міленіали створили такий запит: вони вважають, що багато пити шкідливо, і тому більше не хочуть купувати вино в великих пляшках, які й поодинці не подужати, й не допити шкода. До того ж вино в жерстяній банці зручно переносити, а ще його легко відкривати — штопор більше не потрібен.

Попит на банкове вино тільки зростає. Експерти кажуть, що це новий тренд в алкогольній продукції. Так, вина в банках вже продаються в США, в деяких країнах Європи, а тепер будуть і в Південній Африці.

вино в жерстяних банках

І ось що керівництво південноафриканського стартапу Uncanny Wines розповіло про реакцію: «Початковий попит був приголомшливим, продукція йде дуже добре, і в найближчі кілька тижнів ми будемо доступні по всій країні».

Ще одне слово на підтримку такого виду тари — бляшані банки набагато легше і дешевше переробляти, ніж скляні пляшки. Значить, новий тренд ще й «зелений» — і тому він припаде до смаку захисникам довкілля.

Джерело та фото: Agroportal
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0