Ринок штучного інтелекту в агро зросте до 4,7 млрд. доларів США у 2028 році

Ринок штучного інтелекту в агро зросте до 4,7 млрд. доларів США у 2028 році
13:40, 24 2023
515
0

Прогнозується, що ринок штучного інтелекту (ШІ) в сільському господарстві зросте з 1,7 млрд. доларів США у 2023 році до 4,7 млрд. доларів США у 2028 році. Такі прогнози озвучені в новому звіті компанії MarketsandMarkets. В ньому зазначається, що середньорічний темп зростання ринку (CAGR) складе 23,1%.

В MarketsandMarkets підкреслюють, що швидкий темп зростання технологій, в основі яких ШІ, пояснюється значними їх перевагами, порівняно з традиційними методами господарювання. Цей ріст буде зумовлений більш широким використанням ШІ в аналітиці роботи дронів, в точному землеробстві та використанні агро роботів.

Технологічний прогрес і необхідність в генерації великих обсягів даних є основними факторами, які обумовлюють потребу в інструментах для агро з підтримкою машинного навчання. Глибинне навчання (Deep learning) як частина машинного навчання базується на кількох алгоритмах, що створюють нелінійні зв'язки в даних. Все ширше використання алгоритмів глибинного навчання в агро, наприклад, в моніторингу посівів і ґрунту, у виявленні комах і хвороб рослин, а також у моніторингу здоров'я тварин, є основним фактором зростання ШІ в агросекторі. Сегмент штучного інтелекту як послуги протягом цього часу зростатиме найшвидшими темпами.

Машинне навчання, глибинне навчання та комп'ютерний зір є одними з найінноваційніших технологій, які трансформують агросектор в Азіатсько-Тихоокеанському регіоніРинок ШІ в агро буде активно розвиватися в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (Китай, Японія, Південна Корея, Індія, Австралія). Розвиток стимулюватиме швидке зростання населення регіону, наявність фермерських господарств і державна підтримка підприємств за рахунок субсидій. Регіон став глобальним центром для великих інвестицій і можливостей для розширення бізнесу. У звіті MarketsandMarkets вказується, що оновними чинниками, які сприяють зростанню ШІ в сільському господарстві Азіатсько-Тихоокеанського регіону, є поширення практики точного землеробства, використання дронів і БПЛА та інших технологічних рішень. Машинне навчання, глибинне навчання та комп'ютерний зір є одними з найінноваційніших технологій, які трансформують агросектор в цих країнах.

Джерело та фото: futurefarming
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0