Джанлука Бонфанті - Ми приділяємо найпильнішу увагу кожній деталі!

Джанлука Бонфанті - Ми приділяємо найпильнішу увагу кожній деталі!
12:00, 23 2020
1 378
0

Основну виставкову подію в аграрному секторі України – “Зернові технології 2020”– проводили у Києві 18-20 лютого.

Джанлука Бонфанті

З-поміж багатьох українських і зарубіжних компаній, які презентували на виставці свої товари та послуги, вирізнявся стенд італійської компанії Bonfanti – всесвітньовідомого виробника зерносушильного обладнання.

У таких заходах Bonfanti бере участь щорічно, і вже традиційно на виставку приїхав директор компанії Джанлука Бонфанті. Пан Джанлука особисто вітав кожного гостя, який цікавився експозицією, та зі захопленням розповідав про зерносушарки, які компанія пропонує аграріям.

Оминути увагою харизматичного італійця не змогла й редакція журналу «АгроЕліта». Тож пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з керівником компанії Bonfanti, у якому він розповів про переваги зернових сушарок, а також про свої враження від виставки.

– Пане Джанлука, розкажіть про Ваш бізнес. Як давно працюєте на українському ринку?

– Компанію засновано 1979 року в Італії. На українському ринку ми вже 15 років, і добре знаємо потреби агровиробників. Минулоріч, для того, аби бути ближче до українських аграріїв, ми відкрили дочірню компанію ТОВ «Бонфанті Україна», що надає послуги з оперативного вирішення питань купівлі, імпорту, монтажу та введення в експлуатацію зерносушарок Bonfanti.

– Яку продукцію пропонуєте сільгоспвиробникам та у чому її переваги?

– Наша компанія спеціалізується на виробництві сушарок для всіх видів зернових і інших культур: соняшнику, ріпаку, сої, кукурудзи, пшениці, сорго тощо.

Ми приділяємо найпильнішу увагу кожній деталі, постійно працюємо над удосконаленням нашого продукту, технологій, оновленням програмного забезпечення і пишаємося тим, що виробляємо високоефективне устаткування, яке здатне задовільнити вимоги найвибагливіших клієнтів.

Виготовляємо зерносушарки з різною продуктивністю: від 5 до 120 т/год.

Усі сушарки адаптовано до кліматичних умов України, вони відмінно працюють навіть за мінусових температур.

Техніка дуже проста у використанні та повністю автоматизована: потрібно лише обрати культуру, початкову та кінцеву вологість – і далі все працює самостійно. На виході виробник отримує сухе охолоджене зерно високої якості.

– На якому паливі працюють сушарки, як щодо альтернативних видів енергії?

– Наші зернові сушарки можуть працювати на різних видах палива: рідкий газ, звичайний газ, або з теплогенераторами, які працюють на пелетах із відходів соняшнику, пшениці, щепках дерев тощо.

– Чи безпечні сушарки для навколишнього середовища?

– Ще перша сушарка Bonfanti була сконструйована так, що відповідала всім європейським вимогам щодо викидів у атмосферу: вони не перевищували < 15 мг/нм3. Сьогодні обладнання компанії стоїть поблизу великих міст, і жодних викидів у повітря, які би перевищували допустимі норми, немає.

– Скільки сушарок Bonfanti вже продано в Україні?

– На сьогодні в Україні продано 150 зерносушарок. Серед наших клієнтів як найбільші трейдери й агровиробники, так і середні та малі господарства (від 1000 до 3000 га).

Тепер нелегкий період – клієнти стоять перед вибором: чи притримувати гроші для купівлі землі, чи придбати зернову сушарку.

– Як забезпечуєте обслуговування?

– Сервіс – це дуже важлива ланка діяльності нашої компанії, він має бути швидким і ефективним. Тож обслуговуванню ми приділяємо величезну увагу. Для зручності клієнтів наші сервісні центри та склади запчастин працюють у різних куточках країни: Києві, Львові, Дніпрі, Пирятині та Білій Церкві.

Сервісні спеціалісти миттєво реагують на будь-які запити, консультують телефоном або, за потреби, оперативно виїжджають у господарства та в найкоротші терміни перевіряють устаткування.

Джанлука Бонфанті

– Скільки коштують зерносушарки Bonfanti та які умови їхнього придбання?

– Сушарки Bonfanti – це відмінне співвідношення ціни та якості. Для того, аби придбати зерносушарку, покупцю не потрібно одразу сплачувати всю суму замовлення. На початку достатньо сплатити невеликий завдаток, і лише після того, як сушарка зібрана, встановлена та готова до роботи – оплатити решту. Така політика Bonfanti дозволяє нашим клієнтам ще більше довіряти компанії.

– Які Ваші враження від цьогорічної виставки?

– Я вже 14 років поспіль відвідую виставку в Україні. Хочу зазначити, що час для її проведення обраний правильно, адже лютий – це дуже важливий місяць для українських аграріїв, коли вони приймають рішення на весь наступний сезон.

Цьогоріч мені все подобається: організація на високому рівні, багато потенційних клієнтів. Єдине, хотілося б, щоб виставка тривала трохи довше (усміхається – авт.).

Загалом, Україна – дуже близька мені, я разом з вами переживаю всі зміни, що тут відбуваються. Люблю український народ! Ви дуже багаті люди, у вас родючі землі й основне тепер – зберегти їх у руках українців!

Тел.: +38 044 392 14 94
info@bonfanti.ua
www.bonfanti.ua


Автор: Анна Артим
Джерело та фото: Agroelita
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0