Bayer та Microsoft пропонують розробникам платформу для створення цифрових рішень для сільського господарства

Bayer та Microsoft пропонують розробникам платформу для створення цифрових рішень для сільського господарства
11:58, 18 2023
293
0
альтернативный текст
Bayer і Microsoft спільно запустили нове хмарне рішення для агропродовольчої промисловості, яке містить величезну колекцію сільськогосподарських даних. Клієнти можуть використовувати цю інфраструктуру та можливості для створення власних цифрових рішень і продуктів, не розробляючи рішення для цифрового сільського господарства з нуля.

Bayer запустив нові хмарні рішення для агрохарчової промисловості: AgPowered Services від Bayer у поєднанні з новим Azure Data Manager для сільського господарства від Microsoft. Це має надати готові до використання можливості, доступні підприємствам і організаціям, від стартапів до глобальних підприємств, для ліцензування та використання для власних внутрішніх або орієнтованих на клієнтів цифрових рішень.

Створіть нову хмарну інфраструктуру


Компанії, які розробляють технології на фермах, можуть використовувати нову хмарну інфраструктуру та основні можливості від Microsoft (Azure Data Manager for Agriculture) і ліцензувати додаткові можливості від Bayer (Bayer AgPowered Services) для створення цифрових інструментів, які підтримують сприятливі агрономічні результати для виробників.

Подібним чином компанії, що займаються виробництвом споживчих товарів, можуть використовувати хмарні пропозиції для створення рішень, які забезпечують уявлення про поживні речовини, стійкість і методи виробництва, щоб зміцнити довіру споживачів, зацікавлених сторін та інвесторів.

Цінні дані, які можуть підвищити продуктивність і сталість


«Сучасне сільське господарство та виробництво харчових продуктів генерують величезну кількість цінних даних, які можуть сприяти продуктивності та сталості», — сказав д-р Роберт Рейтер, керівник науково-дослідного відділу Bayer Crop Science Division. «Однак ці дані часто не пов’язані, їх не можна використовувати в усьому ланцюжку створення вартості, а витрати на створення цифрових рішень з нуля є високими. Наші нові хмарні рішення допомагають подолати ці проблеми. Клієнти можуть використовувати інфраструктуру та можливості для створення власних цифрових рішень і продуктів на основі найнадійнішої колекції агроданих у світі».


Надати рішення для ліцензування


Окрім використання платформи для розробки власних внутрішніх і орієнтованих на клієнтів цифрових платформ, компанії та організації матимуть можливість передавати власні рішення в Azure Data Manager for Agriculture і робити їх доступними для ліцензування, подібно до того, як це пропонує Bayer. початкові служби AgPowered як доповнення до інфраструктури Azure Data Manager і основних можливостей:

- Bayer Imagery Insights – відстежуйте здоров’я врожаю з плином часу та швидко визначайте ділянки на полях, які потребують уваги, за допомогою серії супутникових зображень і допоміжних даних у окремо вибраних географічних районах.
- Bayer Growing Degree Day Calculation – Надає розрахунок Growing Degree Days, що є критично важливим вхідним сигналом для моделей, які зосереджені на визначенні ключових часових змінних, що впливають на ріст, здоров’я та продуктивність культур, а також на появу та розвиток важливих комах-шкідників і хвороб культур.
- Bayer Crop Water Use Maps – отримуйте доступ до шарів карти та допоміжних даних, які допомагають визначити кількість води, яку використовує або втрачає культура протягом 24-годинного періоду. Користувачі зможуть зрозуміти рівень випаровування та транспірації врожаю та потенційні площі втрати врожаю через нестачу води, що є ключовим фактором для планування зрошення.

Моделі даних, які забезпечують Bayer AgPowered Services


Моделі даних, які забезпечують Bayer AgPowered Services, розроблені з використанням загальнодоступних даних, як-от інформація про погоду, дані дистанційного зондування, як-от супутникові зображення, багаті агрономічні дані, отримані за десятиліття в результаті досліджень Bayer та зусиль щодо розвитку ринку, а також зведені, анонімні та розширені дані з Climate FieldView, компанії Bayer. рішення для цифрового землеробства з підпискою на понад 220 мільйонів акрів у понад 20 країнах.

За словами Bayer, ці хмарні рішення розроблені відповідно до глобальних вимог щодо конфіденційності даних або перевищують їх, забезпечуючи зберігання даних у найбільш надійній у світі хмарі з передовими пропозиціями безпеки.

Рішення, створені на базі Azure Data Manager, можуть принести користь фермерам, які прагнуть відстежувати тиск від хвороб, шкідників і бур’янів, застосовувати точні дані, визначати моделі росту та виробництва культур, вимірювати потенційну врожайність, відстежувати та фіксувати викиди вуглецю, а також аналізувати вплив теплового стресу, опадів, граду та дані про погоду. Окрім впровадження перших AgPowered Services у хмарну пропозицію, компанія Bayer використовує можливості Azure Data Manager для покращення аналізу даних у FieldView.

Джерело та фото: agroreview
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0