Запчастини для сільськогосподарської техніки від Mayer-Pro в Україні

Запчастини для сільськогосподарської техніки від Mayer-Pro в Україні
15:50, 17 2023
366
0
альтернативный текст
Компанія Mayer-Pro є представником європейської виробничої групи компаній MAYER, виводить на український ринок високоякісні запчастини для сільськогосподарської техніки провідних європейських виробників. Завдяки зручному розташуванню центрального складу, ми можемо швидко доставляти товар до будь-якої точки України.

Основним принципом діяльності виробника MAYER є створення якісного та надійного продукту за доступною ціною, що дозволяє нашим партнерам та кінцевим споживачам легко досягати високих показників ефективності в бізнесі.

Компанія Mayer-Pro приділяє велику увагу своїй репутації та гарантує постачання деталей виключно високої якості, пропонуючи широкий асортимент запасних частин, які можуть бути встановлені на техніку європейських виробників, таких як GASPARDO, VADERSTAD, HORSCH, MONOSEM, KVERNELAND, BEDNAR та інших.

Запчастини від MAYER повністю відповідають технічним та якісним показникам оригінальних комплектуючих, які використовуються під час виробництва сільськогосподарської техніки. Вони розробляються кваліфікованим конструкторським відділом та проходять низку ретельних випробувань у лабораторіях підприємств, а також в реальних жорстких умовах виробничих процесів.

Компанія MAYER є великою компанією з 5 заводами та понад 15 виробничими майданчиками по всьому світу. Виробництво деталей з логотипом MAYER налагоджено в різних куточках світу, але незмінним залишається основний критерій – це якість. Контроль проводиться на всіх етапах виробництва, зокрема на вході сировини та матеріалів, в процесі виробництва та під час ВТК на виході.

Деталі представлені компанією Mayer-Pro – це висока якість за доступну ціну, що дозволяє ефективно зменшити витрати на ремонт техніки та забезпечити максимальну продуктивність на підприємстві і як результат, збільшення прибутків бізнесу.

В даний час, постачання в Україну здійснюється через транзитний склад у Словаччині. Наявність представництва по всій державі та величезного складу запчастин, дозволяє забезпечити оперативну доставку деталей замовникам в найкоротші терміни.

Джерело та фото: прес-реліз Mayer-Pro
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0