AgriChain стала номінантом у всесвітній премії в категорії Dream Big

AgriChain стала номінантом у всесвітній премії в категорії Dream Big
11:59, 14 2023
318
0
альтернативный текст
Початок 2022 року всі українці зустріли не так, як очікували – 24.02.22 почалась війна.

Росія перекреслила усі плани, бізнес домовленості, поставила на паузу всі проєкти та найголовніше забрала, і продовжує це робити, життя та домівки сотень тисяч-мільйонів людей. Але український народ дав відсіч на всіх фронтах, об’єднались – люди, бізнес, військові, волонтери, партнери.

Серед ключових об’єднань в 2022 року для компанії Агрічейн стали:
- Партнерство з Planet та налаштування інтеграції між AC Scout та світовою платформою Planet Labs по отриманню супутникових зображень полів (Planet Visual, Planet NDVI) стало особливо важливим в умовах бойових дій в країні та необхідності віддаленого моніторингу стану посівів;
- Гуманітарний проєкт Common Help Ua , який створений благодійним фондом «Повір у себе» на базі підприємств холдингу Астарта-Київ. Наша компанія розробила та впровадила ІТ-рішення для проєкту (web-сайт, мобільні застосунки, CRM-систему). Серед партнерів проєкту такі компанії: WFP, Vodafone, Raiffeisen Bank, KFW, SkyUp, Glovo, Carlsberg, KSE, AgriChain, Astarta-Kyiv, Creatio та інші.

Нашими партнерами, компанією Planet Labs, ми були запрошені на щорічну конференцію Planet Explore Conference, яка пройде в квітні в Вашингтоні та були висунуті на номінацію “Dream Big”. Номінація “Dream Big” присвячена компаніям, які розширюють межі можливого, керуючись великою сміливою місією.

Для нас це величезна відзнака і ми пишаємось цим, адже Planet збирає світових лідерів всіх передових галузей і ми серед них. Але в умовах відкритої агресії з боку росії було прийнято рішення про участь в заході в режимі онлайн, так як ми розуміємо, що кожен з нас повинен бути в Україні, на своїх місцях, та робити все для наближення невідворотної перемоги українського народу.

А доки, разом з агропромисловим холдингом «Астарта-Київ», ми продовжимо фокусуватись на розвитку та популяризації культури цифровізації всієї галузі та кожного окремого аграрного підприємства.

Наш шлях змістовний, важкий та передбачає зміну свідомості, підходів в роботі кожного окремого спеціаліста, агронома чи власника аграрного бізнесу. Та ми певні, що цьому сприятимуть нові гуманітарні проєкти, партнерства, міжнародні та грантові проєкти, колаборації зі світовими виробничими та ІТ-компаніям, такими як Planet Labs.

Очікуємо результатів конкурсу на при кінці квітня та запрошуємо всіх долучитись до нашої амбітної “Dream Big”.

Джерело та фото: прес-реліз AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0