ТОП-5 причин, чому потрібно використовувати сенсорні agtech технології у 2023 році

ТОП-5 причин, чому потрібно використовувати сенсорні agtech технології у 2023 році
11:48, 13 2023
297
0
альтернативный текст
Розвиток ринку розумного землеробства набирає обертів в Україні. Автоматизація вирощування різних сільськогосподарських культур стає все популярнішою, особливо за допомогою сенсорів та технологій, що базуються на зборі та обробці даних. Розвиток технологічних рішень передбачає інтеграцію різноманітних підключень та даних, які розширюють можливості для фермерів, дозволяючи їм моніторити свої посіви в режимі реального часу.

Відчутне зростання енергозатрат змушує агропідприємства та фермерів активно застосовувати розумні, ефективні та екологічно безпечні технології для землеробства в закритих приміщеннях, таких як вертикальні ферми, тунелі та теплиці. За останні роки все більше фермерів, які займаються вирощуванням продуктів в закритих приміщеннях, позитивно оцінюють контрольоване рослинництво. За прогнозами, ринок розумного землеробства до 2029 року буде оцінюватися в 56,96 млрд. доларів США, зростаючи щорічно в середньому на 18,5%.

Light Science Technologies вказує на 5 причин, чому сенсорні технології цікавлять все більше фермерів, що вирощують продукцію в закритих приміщеннях. Такий підхід дозволяє контролювати вирощування рослин у реальному часі та знижує витрати енергії, що стає ключовим фактором для успішного землеробства в майбутньому.

Більша ефективність


Використання сенсорних технологій дозволяє фермерам планувати та оптимізувати вирощування рослин з більшою точністю. Інформація, отримана від датчиків, дозволяє фермерам керувати використанням енергії, вологості та інших ресурсів, щоб зменшити відходи та витрати, і впроваджувати стійкі методи сільського господарства.

Більша продуктивність рослин


За допомогою детальної інформації про здоров'я та якість рослин фермери можуть ідентифікувати проблеми та порушення заздалегідь, мінімізувати ризики втрат властивостей грунту та коливання температури, що можуть вплинути на врожайність.

Покращене середовище для вирощування


Завдяки сенсорним технологіям фермери можуть контролювати безліч змінних, використовуючи дані з датчиків. Такі дані постійно вимірюють температуру, вологість, якість повітря та інші важливі параметри, які потім аналізуються. Інтелектуальні системи перетворюють ці дані в зрозумілу інформацію, яку виробники використовують, щоб створити ідеальне середовище для вирощування рослин з більшою точністю.

Зменшення витрат на оплату праці

За допомогою датчиків можна здійснювати віддалений цілодобовий моніторинг культур, що дозволяє зменшити кількість людей, необхідних для фізичного контролю операцій. Це зменшує витрати на оплату праці та призводить до більш ефективного використання робочого часу.

Фото: midjourney
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0