кацапи змушують українських фермерів на окупованих територіях віддавати зерно

кацапи змушують українських фермерів на окупованих територіях віддавати зерно
11:22, 12 2023
284
0
альтернативный текст
Центром національного спротиву було повідомлено, що російські окупанти, які контролюють певну частину Запорізької області, примушують українських фермерів віддавати своє зерно. Фермерів зобов’язали продати зерно виключно державному зерновому оператору, який має монопольне право на реалізацію цього товару за межами захоплених населених пунктів.

Українські фермери на захопленій частині Запорізької області стикаються з вимогою окупантів здавати своє зерно за мізерну ціну. Російські окупанти створили фірми-прокладки, через які перепродають отриманий товар за ринковою ціною. Фермери відзначають, що окупанти зберігають зерно на захоплених господарствах, які фактично перетворилися на «державні елеватори».

Також відомо, що окупанти вивозять зерно з тимчасово окупованих територій до Сирії. Існують різні маршрути вивезення зерна, зокрема через порти Севастополя та Бердянська, а також через маршрут Маріуполь – Таганрог. Окупанти також використовують ці маршрути для перевезення металобрухту зі знищених міст. Зазначимо, що зараз фермерам належить здавати своє зерно лише державному зерновому оператору, оскільки ця структура єдиний суб’єкт, який може реалізувати товар за межами захоплених населених пунктів.

Фото: mid
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0