7 найгірших харчових звичок, які викликають пришвидшене старіння: список

7 найгірших харчових звичок, які викликають пришвидшене старіння: список
10:36, 12 2023
254
0
альтернативный текст
Їжа займає важливу роль у житті та здоров'ї людини. Від того, як ми харчуємося, залежить наше самопочуття, стан шкіри та функціонування всіх систем організму. Це напряму пов'язано з процесом старіння. Які харчові звички пришвидшують зовнішнє та внутрішнє старіння, розповідають на сайті Eat This Not That, пише rbc

Ви не отримуєте достатню кількість Омеги-3


Ви неодноразово могли чути про користь цих жирів, які можна отримати переважно з морепродуктів. Вони позитивно впливають на роботу серця, блокують запальні процеси в організмі та корисні для когнітивної функції мозку.

Речовини групи омега-3 мають здатність зменшувати запалення, пов’язане з психічними розладами, такими як депресія, хвороба Альцгеймера та деменція.

Не споживаючи достатньо цих поліненасичених жирних кислот на постійній основі, ви втрачаєте можливість боротися з віковими хворобами у віці.

Ви їсте недостатньо свіжих фруктів та овочів


Недостатня кількість фруктів і овочів є однією з найгірших харчових звичок. Фрукти, як-от ягоди й апельсини, і зелені листові овочі, як-от шпинат і капуста, забезпечують вітаміни, мінерали та антиоксиданти, необхідні нам для підтримки здоров'я та міцності імунної системи.

Лише кожна десята людина споживає рекомендовану кількість їжі, а це означає, що 90% із нас не отримують добової норми.

Ви споживаєте продукти з високим глікемічним індексом


Високі температури, необхідні для смаження продуктів, можуть утворювати шкідливі сполуки, які називаються кінцевими продуктами глікозилювання.

Такі продукти, як варене червоне м'ясо та рафіновані вуглеводи, як-от білий хліб, містять ці некорисні сполуки. Їхнє надмірне вживання може призвести до збільшення ризику резистентності до інсуліну та діабету 2 типу.

Ви їсте занадто оброблену їжу


Дослідження показують, що ультраоброблені продукти, характерні риси так званої західної дієти, можуть порушити крихкий баланс здорових і нездорових мікробів у кишківнику чи мікробіомі.

Це вплине на загальний стан організму.

Ви отримуєте мало клітковини


Згадуючи про здоров'я кишківника, не можна не сказати про клітковину.

Ліками проти порушень роботи кишківника є не таблетки, а уникнення ультраоброблених продуктів і вироблення звички їсти більше клітковини.

Ви часто вживаєте алкоголь


Вживання будь-якого алкоголю може посилити запалення у вашому тілі. Дослідження, опубліковане на сайті Alcohol Research, показало, що хронічне споживання алкоголю було пов'язане із запаленням кишківника.

Якщо ви час від часу любите випити, обмежте споживання до 1 алкогольного напою на день для жінок і 2 для чоловіків.

Ви їсте занадто багато глютену


Глютен - це білок, який міститься здебільшого в хлібобулочних виробах. Існують люди, шлунок яких не може засвоїти глютен. Тому їм варто обмежити його споживання або взагалі прибрати з раціону глютеновмісні продукти.

Якщо ігнорувати це, проблема може перетворитися на хворобу та провокувати пришвидшене старіння.

Джерело та фото: rbc
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0