Рясні опади поповнюють запаси вологи

Рясні опади поповнюють запаси вологи
14:06, 29 сентябрь 2019
1 252
0
Після посушливої ​​погоди серпня та вересня в основних країнах - виробниках зернових і олійних культур збільшується кількість опадів, які поповнюють запаси ґрунтової вологи, але затримують збирання врожаю і знижують якість зерна, особливо ярої пшениці та каноли в Канаді і на півночі США.

Рясні опади поповнюють запаси вологи

Наступного тижня на Середньому Заході США пройдуть сильні дощі, які можуть призвести до повеней і перешкодять збирання сої та кукурудзи. Однак температура вище норми буде сприяти дозріванню посівів сої і кукурудзи, які в більшості регіонів значно відстають у розвитку. Через 10 днів температура знизиться, але морозів поки не буде.

У штатах Монтана і Північна Дакота наступного тижня потужні опади зі снігом і низькими температурами затримають прибирання ярої пшениці і погіршать її якість, а також не дозволять дозріти посівам сої та кукурудзи. Сильні заморозки на початку тижня можуть пошкодити посіви, які ще не дозріли.

На Південних рівнинах США опади поповнять запаси ґрунтової вологи, а тепле повітря буде сприяти сівби озимої пшениці.

У канадських преріях різке зниження температури в кінці тижня і на початку наступного, особливо в провінціях Альберта, Саскачеван і Манітоба, може пошкодити посіви ярої пшениці та каноли. На півдні цих провінцій рясні опади місцями зі снігом до 20 см завдадуть шкоди ще не зібраному врожаю.

Незначні нерівномірні опади у Бразилії дещо знизили температуру і поповнили запаси ґрунтової вологи, що покращує умови для сівби сої, який затримує посуха. Однак з понеділка температура знову виросте до 30-32 градусів, а опадів ще тиждень не буде.

В Європі дощі поповнили запаси вологи і поліпшили умови для сівби озимого ріпаку та пшениці, однак низькі температури затримують розвиток пізніх культур. 

В Україні нарешті спала спека і пройшли дощі, які поліпшать розвиток посівів озимого ріпаку та зволожать грунт перед сівбою. Посилення опадів на наступному тижні може затримати збирання сої та кукурудзи.

У Китаї в регіонах вирощування озимої пшениці та ріпаку посуха триватиме ще 7-10 днів.

Слабкі дощі пройдуть на сході Австралії, але вони вже не поліпшать стан посівів пшениці, однак можуть затримати збирання врожаю. Недавні заморозки могли пошкодити посіви озимої пшениці на півдні Західної Австралії, де відсутність опадів найближчим часом несприятливо вплине на рослини. На півдні країни дощі на вихідних поліпшать стан посівів пшениці.

Джерело: graintrade
Фото: goodfon
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0