Agricom Group увійшла до складу учасників Торгово-промислової палати Лондона

Agricom Group увійшла до складу учасників Торгово-промислової палати Лондона
14:23, 06 2023
379
0
альтернативный текст
Agricom Group, до складу якої входить один із найбільших вітчизняних виробників вівсяних пластівців та продукції на зерновій основі під ТМ Dobrodiya, San Grano, San Granola, WOWСЯНКА та YUMMOJI, стала учасником Торгово-промислової палати Лондона (LCCI).

На сьогодні міжнародний фінансовий центр генерує 20% ВВП Сполученого Королівства. У Лондоні працюють 24 тис. малих та середніх підприємств. Співпраця з бізнес-спільнотою британської столиці є дуже важливою для українських компаній. Адже Велика Британія є 11-тим за розміром торговим партнером України серед європейських країн.

"Британський ринок є дуже цікавим для нашої компанії. Ми давно розглядаємо можливість налагодження співпраці з локальними мережами і наразі ведемо перемовини з деякими з них. Бути учасником Торгово-промислової палати Лондона для Agricom Group та "Добродії" – це велика можливість розвивати нашу бізнес-спільноту у Великобританії та популяризувати українську продукцію серед її споживачів", – зазначив Петро Мельник, виконавчий директор та співвласник агрохолдингу Agricom Group.


Джерело та фото: Agricom Group
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0