Вапнякове борошно для курей та сг тварин

Вапнякове борошно для курей та сг тварин
14:03, 06 2023
570
0
альтернативный текст
Вапняковий борошно є важливим додатком до раціону сільськогосподарських тварин та птиці. Цей продукт містить багато корисних мінералів і має антисептичні властивості, що допомагають зберегти здоров'я птахів. Вапнякове борошно є джерелом кальцію та дуже важливим кормовим додатком до раціону тварин та птиці.

Компанія Тернопільський кар’єр пропонує дану корисну кормову добавку з гарантією якості. Вапнякове борошно для сільськогосподарських тварин та птиці, вироблене на власних потужностях ПрАТ «Тернопільський кар'єр» - це екологічно чистий продукт власного видобутку, який містить високу концентрацію кальцію. Використання вапнякового борошна дозволяє забезпечити нормальний ріст кісткової тканини, зміцнення зубів та шкаралупи яєць свійської птиці, покращення імунітету, стимулювання яйцекладки та підвищення молочної продуктивності у ВРХ.

Крім того, борошно забезпечує захист від шлунково-кишкових розладів та покращує обмін речовин та стан репродуктивної системи тварин. Продукт вноситься у комбікорм та кормосуміші з урахуванням вмісту кальцію в інших компонентах раціону.

Виробництво вапнякового борошна здійснюється на трьох власних кар'єрах у Тернопільській області: Галущинецькому, Максимівському та Старо-Збаразькому. Тому компанія є виробником повного циклу: від вибуху до упакування та повністю відповідає за якість власної продукції. Вапнякове борошно фасується в біг-беги фр. 0-1/1-3. Продукція сертифікована та відповідає усім вимогам та стандартам України.

Купити вапнякове борошно, яке містить 53% CaO та 94% CaCO3, а вологість не перевищує 4%. Продукт виготовлений на сучасному обладнанні та доставляється зручною логістичною системою з урахуванням потреб агробізу України.

Наша компанія завжди готова надати широкі консультації та безкоштовні зразки продукції.

Замовити вапнякове борошно можна за контактними телефонами, які вказані на сайті компанії karyer.in.ua

Джерело та фото: "Тернопільський кар`єр"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0