XAG запускає автономні агродрони в Таїланді


XAG запускає автономні агродрони в Таїланді
13:21, 05 2023
483
0

Китайський виробник XAG та таїландська технологічна компанія FarmInno оголосили про запуск автономних агродронів на території Таїланду. FarmInno, яка пропонує високоефективні сільськогосподарські дрони, розумні теплиці, обладнання для теплиць, послуги з внесення добрив і обприскування посівів, співпрацюватиме з XAG для запуску цих дронів на таїландському ринку.

Автономні агродрони XAG, які оснащені штучним інтелектом, будуть використовуватись для розкидання мінеральних добрив та обприскування посівів. Використання таких дронів значно зменшить витрати фермерів на робочу силу та час, та допоможе підвищити продуктивність та ефективність сільськогосподарських робіт.

Крім того, введення автономних сільськогосподарських безпілотників відповідає програмі “Таїланд 4.0”, яка має на меті перетворити традиційне фермерство в розумне сільське господарство та збільшити конкурентноздатність країни на міжнародному рівні.

FarmInno планує випустити на ринок дві моделі агродронів XAG - XAG P100 та XAG V40. Ці повністю автономні агродрони допоможуть фермерам здійснювати розкидання добрив та обприскування посівів ще швидше та точніше, що позитивно позначиться на їх ефективності та продуктивності.

Фото: freepik
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0