МХП представила свої бренди на Всесвітній виставці харчових продуктів Gulfood-2023 у Дубаї

МХП представила свої бренди на Всесвітній виставці харчових продуктів Gulfood-2023 у Дубаї
13:52, 01 2023
587
0

Якість продукції МХП цінують в усьому світі. Зокрема у пакеті експортних брендів компанії є Qualiko — торгова марка з широким асортиментом охолодженого, замороженого й обробленого курячого м'яса, овочів та напівфабрикатів, відома за кордоном, особливо в країнах регіону MENA (прим. Middle East and North Africa — Близький (Середній) Схід і Північна Африка).

МХП Gulfood-2023

Саме продукцію під брендом Qualiko компанія МХП представила на Всесвітній міжнародній виставці харчових продуктів Gulfood-2023 в ОАЕ. Gulfood — найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв. Це захід із найбільшою кількістю відвідувачів, експонентів та бізнес-операцій. На цій виставці МХП як міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій презентувала на своєму стенді світовій food-індустрії великий асортимент якісних продуктів і зручні кулінарні рішення. Гості з усього світу мали можливість отримати інформацію з перших вуст та насолодитися зразками, що є важливою практикою у постковідний період.

МХП Gulfood-2023
МХП Gulfood-2023

«МХП — один із найбільших експортерів в Україні, і наш експортний бренд Qualiko відомий у багатьох країнах. Зараз ми розвиваємо його не тільки як бренд курятини, а як бренд кулінарних рішень, що покращують життя наших споживачів. Це перспективний для нашої компанії B2B-ринок. Ми активно розвиваємо цей напрям, адже хочемо щоб продукція Qualiko та інших експортних брендів МХП була цінною і значимою для наших споживачів», — говорить Ярослав Михайловський, директор департаменту розвитку експорту.


МХП Gulfood-2023

Вперше на Gulfood МХП представила ще один бренд — торгову марку добірної фермерської яловичини Skott Smeat. Продукція бренду відповідає стандартам HACCP, ISO та Halal. Асортимент налічує 119 видів продукції, виготовлених на сучасних виробництвах в Україні. Skott Smeat експортується до Киргизстану, Вірменії, Казахстану, Молдови та Азербайджану, відкритий дозвіл експорту в ОАЕ та Туреччину. У планах — вихід на ринки Іраку та Катару.

МХП Gulfood-2023

Джерело та фото: пресреліз МХП
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 176
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0