Продукція компанії «Вибір» - розкриває потенціал природи

Продукція компанії «Вибір» - розкриває потенціал природи
17:32, 25 2023
423
0

Компанія "Вибір" заснована в 1999 році з метою постачання кормових добавок і вітамінів для сільськогосподарських тварин та птахів. Зараз компанія має великий асортимент високоефективних, перевірених роками різноманітних вітамінних комплексів та якісні кормові добавки, що допомагають агробізнесу збільшувати ефективність бізнеспроцесів та підвищувати фінансові результати галузі.

Менеджмент компанії "Вибір" має комплексне мислення та детально продумує максимально вигідну схему співпраці зі своїми друзями та партнерами. Це дає їм конкурентну перевагу на ринку завдяки широкому асортименту кормових добавок для птахів, кормових добавок для свиней, кормових фосфатів тощо. Кормові добавки всі мають підтвердження відповідними сертифікатами. Вони не тільки покращують смак, але й сприяють засвоєнню основної їжі.
Продуктові комплекси допомагають досягти оптимального рівня необхідних поживних речовин у раціоні тварин та заповнити дефіцит вітамінів. Вони також підтримують травні процеси, стимулюють регенерацію печінки та зберігають загальний баланс здоров'я організму. В асортименті великий вибір кормових добавок для тварин, які мають чудовий живильний вміст.

Важливо пам'ятати, що корми, які складаються виключно з основної сировини, наприклад з кукурудзи як джерела енергії, містять важливі поживні речовини, які необхідні для оптимальної життєдіяльності та роботи тварин та птахів. Тому у раціон харчування обов'язково потрібно включати кормові добавки для забезпечення організму мінералами, вітамінами та певними амінокислотами.

Для прикладу, наведемо інформативності по декільком напрямкам.

Для жуйних тварин
У жуйних тварин часто виникає потреба у додатковій енергії, особливо взимку, коли якість кормів погіршується. Щоб поповнити цей дефіцит, до звичайних кормів і комбікормів додають енергетичні кормові добавки - особливо важливо під час лактації корів та в період вагітності інших тварин.
Енергетичні кормові добавки можуть бути рослинного або тваринного походження. Вони містять багато насичених жирних кислот, які необхідні для великої рогатої худоби, свиней та птиці. Додавання енергетичних добавок підвищує жирність молока, скорочує втрати ваги після пологів, підвищує репродуктивність тварин і поліпшує їх загальний стан.

Кормові добавки рослинного походження
Фітобіотики є натуральними кормовими додатками, виготовленими з рослинних матеріалів. Вони містять в собі багато активних інгредієнтів, які покращують смакові властивості кормів та забезпечують високу якість продукції. Крім того, рослинні кормові добавки можуть збільшувати плідність тварин. Економічно, рослинний протеїн є вигіднішим за білки тваринного походження, навіть у поєднанні з іншими кормовими протеїнами, ферментами чи вітамінами. Таке поєднання є не лише економічно вигідним, але також допомагає створювати збалансований раціон для різних видів сільськогосподарських тварин.

Джерела високоякісного білка
У сільськогосподарських тварин білкові кормові добавки часто стають незамінним джерелом необхідних поживних речовин. Організм тварини потребує білків для росту, розмноження, відновлення клітин та формування продукції, як от молоко, яйця чи м'ясо.

Загалом, білки синтезуються з амінокислот, що утворюються в процесі метаболізму або як кінцеві продукти травлення, що потім потрапляють до крові. Організм потребує певних амінокислот для синтезу білків. Деякі амінокислоти синтезуються безпосередньо в організмі, а інші надходять з кормів. Для цього використовують кормові добавки з амінокислотами або протеїнові кормові добавки, що містять білки.

Білкові кормові добавки призначені для того, щоб забезпечити організм тварини готовим "будівельним матеріалом". Вони відносяться до повноцінних білків, що містять збалансоване співвідношення замінних та незамінних амінокислот. Кормові добавки можуть містити як тваринні, так і рослинні білки, які легко засвоюються організмом тварини та сприяють швидкому росту.

Підсумовуючи, якщо ви дійсно дбаєте про своїх тваринок та готові до досягнення нових висот в агробізнесу, «Вибір» - це ваш квиток до систематичного фермерського тваринного бізнесу. З детальним асортиментом та актуальними контактними даними можна ознайомитись на нашому сайті.

Фото: freepik
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 509
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 664
0