Коронавірус не загрожує дефіцитом ЗЗР

Коронавірус не загрожує дефіцитом ЗЗР
20:23, 18 март 2020
1 165
0
На думку фахівців LNZ Group, коронавірус не завадить компанії вчасно забезпечити аграріїв засобами захисту рослин для весняно-польових робіт.

Про це розповів Сергій Борисов, керівник хімічного напрямку і бренду DEFENDA LNZ Group.

«Коли ситуація з коронавірусом розвивалась ще тільки в Китаї, то ми вже розуміли, до чого це може призвести. Компанія завчасно підготувалась і передбачила ті проблеми, що є у нас зараз, тому карантин не може вплинути на поставки нашої продукції. На сьогодні співробітники LNZ Group працюють дистанційно, а ті, що потрібні в офісі, на складі чи на виробництві, добираються на роботу нашим транспортом, тобто ми забезпечили їх від пересування громадським транспортом. Компанія готова логістично, адже ми завчасно розвезли товар по регіонах та передбачили, які ЗЗР можуть бути потрібні в конкретних господарствах», — зазначив пан Сергій.

Керівник хімічного напрямку і бренду DEFENDA LNZ Group додав, що всіх постачальників у компанії завчасно попередили про загрозу і максимально здійснили відвантаження клієнтам.

Але Сергій Борисов зауважив, що на ринку все-таки існують певні проблеми і якщо Україна введе такий карантин, як в Китаї (одним з факторів якого було, наприклад, обмеження руху вантажного транспорту), то це може стати колапсом. Також додав, що ситуація з карантином для одних компаній — це великі проблеми, а для інших — додаткові можливості.

«Основною перевагою нашого інтернет-магазину є доставка до дверей у будь-яке місто/село, а це знизить ризики для клієнта, що в свою чергу є дуже актуально за нинішніх умов. Все, що потрібно клієнту — це зайти до нас на сайт і оформити замовлення. Після чого з вами зв'яжеться наш кол-центр і проконсультує з приводу оптимального вибору способу доставки. Ми завжди говоримо, що краще всього купувати продукцію заздалегідь. Але незважаючи на карантин, клієнти отримують своє замовлення вчасно, згідно з запланованими термінами», — надав коментар від LNZ Web В'ячеслав Полтавець.

Окрім цього, В'ячеслав зазначив, що на сьогодні на складах є достатній запас посівного матеріалу та засобів захисту рослин, тому проблем із дефіцитом продукції під час посівної — не виникатиме.

Автор: Наталія Демчук

джерело та фото: superagronom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0