РЕКОМЕНДУЄМО

ЦІКАВЕ НА AGRITEKA

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

John Deere вірить в електричні трактори

количество просмотров583   13-03-2020, 17:31
Якщо за рішенням інженерів компанії John Deere електроенергія стане джерелом живлення майбутнього. Для більшої ефективності, кращої тяги, зниження витрат і зниження тиску на землю. Інтерв'ю з трьома експертами.

John Deere

Future Farming мав можливість ексклюзивно поговорити з трьома провідними експертами в Європейському центрі інновацій технологій Джона Діра в Кайзерслаутерні (Німеччина), щоб дізнатися про бачення компанії щодо майбутнього господарства.

Три сфери технології

"На виставці Agritechnica ми показали дев'ять різних технологічних проектів у майбутній технологічній зоні", - каже Пітер Пікель. «Це був перший раз, коли Джон Дір демонстрував загальнодоступну аудиторію машини, що не є у продажу І хоча всі експонати стосуються автономних транспортних засобів / роботів, наше бачення майбутнього землеробства - це набагато більше, ніж роботів. Це бачення зосереджено навколо трьох технологічних сфер:

- Електрифікація

- Штучний інтелект (AI)

- Автоматизація та автономія

Останнє в основному стосується шляху від автоматизації до автономії. Найкращим прикладом цього є «Джокер», повністю автономний електричний трактор з шарнірним рульовим керуванням та гусеничною осі, що ми показали ».

Joker John Deere - це повністю автономний електричний трактор із шарнірним рульовим керуванням та гусеничною осі. - Фото: John Deere "Однак це не буде комерційним продуктом протягом найближчого десятиліття. Натомість, це наше бачення, яке включає три технології, про які я згадав. Багато відвідувачів повзали під Джокер, щоб спробувати знайти двигуни, приводні лінії та акумулятори, тоді як у нього ще не було виділених силових агрегатів ».

Уявіть, що ви пакуєте 500 кіловат у транспортний засіб розміром з 200 кіловат трактора! І це все масштабується до 1 мегават!

«У нас є кілька ідей щодо електроживлення тракторів, що все ще включає версію з кабельними та окремими автомобілями, що постачають енергію. Вони також могли б забезпечити енергією інші майбутні електромобілі, як самохідний комбайн для кормів. Уявіть, що ви пакуєте 500 кіловат у транспортний засіб розміром з 200 кіловат трактора! І це все масштабується до 1 мегават! "

Потенціал електрифікації

Ніколай Тарасінський більше 20 років бере участь у розробці ліній електроприводів та тракторів (як 7530 E Premium з 2008 року та GridCON з 2018 року). За його словами, електрифікація пропонує переваги в трьох різних аспектах: продуктивність, діапазон потужності та енергопостачання.

«Транспортні засоби з електричним керуванням дуже ефективні, коли мова йде про споживання енергії та співвідношення ваги до потужності / щільності потужності. Ведучі дуже легко та швидко керуються - вимога до самостійності. Крім того, відсутність викидів та моторного та редукторного масла є вирішальною (екологічною) перевагою. "

Біодизель - не найкраще рішення

«Зрештою, біодизель не буде найкращим рішенням. У 2030 році ми побачимо перші заборони на двигуни згоряння на автомобілях в Європі та на садово-паркові машини в США. Ми віримо, що з часом фермери та підрядники вироблятимуть все більше та більше електроенергії у власних приміщеннях ».

«Загалом ціни на електроенергію продовжуватимуть знижуватися, і це важливий аспект. Хоча 20 років тому ми дійсно ставили свої ставки на (водневі) паливні елементи як на (найближчу) технологію майбутнього, ми зараз вважаємо, що паливні елементи, а також трактори, що працюють на біогазі / метані, занадто обмежені. Ви не можете перевезти достатню кількість палива для щоденної роботи, і вони не зменшать слід CO 2 великими кроками, які хоче бачити суспільство ... Енергія з паливних елементів аналогічна потужності від батарей. "

Електрифікація як ключова умовна технологія

Пікель: «Ми розглядаємо електрифікацію як ключову уможливлювальну технологію. Електричні приводи дозволяють фермерам застосовувати вхідні матеріали найбільш ефективно: у потрібній кількості та в потрібному місці. Візьмемо для прикладу нашу технологію сівалки ExactEmerge. Це забезпечує правильне виділення та прискорення насіння до такої швидкості, щоб не було різниці швидкостей з грунтом, для правильного розміщення насіння ».

Зліва направо: Ніколай Тарасінський, менеджер з сучасних інженерних технологій: «Транспортні засоби з електричним керуванням є дуже ефективними, що стосується споживання енергії та співвідношення ваги до потужності. Керовані машини дуже легко та швидко керуються, і це є вимогою до самостійності ». Професор Петер Піккель, менеджер із зовнішніх зв'язків / заступник директора ETIC: «Джон Дір вірить в електрифікацію. На наступній Agritechnica в 2021 році ми покажемо набагато більше електрифікованих машин ». Jørgen Audenaert, менеджер з маркетингу товарних ліній у регіоні 2: "Передача eAutoPower, яку ми показали в Agritechnica, насправді відрізняється від будь-якого іншого раніше, і ви можете вважати, що це ознака / знак". - Фото: Bas van Hattum Навіщо робити деталі лише для електричного струму?

Йорген Оденаерт: "Передача eAutoPower, яку ми показали в Agritechnica, насправді відрізняється від будь-якого іншого, що раніше бачили, і ви можете вважати це прикметою. Будучи нагородженим золотою медаллю за інновації, це означає, що нам доведеться вивести цей товар на ринок до листопада 2021 року. Він пропонує більш високу продуктивність, ніж традиційні сувеніри, і тому буде дуже цікавим для великих сільськогосподарських підприємств та підрядників ".

John Deere

«John Deere вірить в електрифікацію. На наступній Agritechnica в 2021 році ми покажемо набагато більше електрифікованих машин ", - додає Пікель.

Сільське господарство буде слідувати тенденції, яка зараз спостерігається в автомобільній галузі

Тарасінський: «Виробничі обсяги та економія на масштабах визначатимуть темпи впровадження та є основними факторами для виробників. Я вірю, що землеробство піде за тенденцією, що спостерігається в автомобільній галузі. Через 10 років ми побачимо впровадження на ринок та проникнення електричних тракторів та сільськогосподарських машин ».

Чи потрібні нам руйнівні стартапи, як Tesla, щоб порушити ринок і докорінно змінити його?

Тарасінський: «Джон Дір - це Tesla сільського господарства, що стосується електрифікації! Візьмемо для прикладу раніше згадані трактори E Premium та GridCON, а також Джокер. Джокер важить менше 5 тонн, має електропривод потужністю 250 кіловат, привід відбору потужності потужністю 250 кіловат та два вихідні потужності на 250 кіловат для обладнання та машин. Це разом 1 мегават. "

«GridCON - це концепція того, як ми могли живити Джокер за допомогою довгого кабелю живлення. У цій концепції автономія є ідеальною, оскільки для водія важко керувати логістикою кабелю живлення. Ми надихнулися подібними технологіями ще 100 років тому і від голландців, які використовують довгий перетягуючий шланг, щоб доставити суспензію з депо або резервуара до інжектора в поле ».

Чи потрібна додаткова розробка програмного забезпечення?

Тарасінський: «Фактично, сьогодні програмне забезпечення використовується з початку будь-якого проекту дослідження та розробки. Це не вважається вузьким місцем. Програмне забезпечення є абсолютно необхідною для управління та контролю проектів, і не використовується лише для розробки віртуальних тракторів та машин. Він також використовується для широкого моделювання операцій, і це має вирішальне значення для керованості проектів ".

Я вважаю, що самохідна (автономна) машина може і повинна бути дешевшою, ніж багатоцільовий транспортний засіб, як трактор

«Моделювання також допоможе нам поєднати електроенергію з автономністю, що дозволить підвищити швидкість роботи. Чому б не поїхати (набагато) швидше в поле? Якщо ми можемо їздити швидше, ми можемо обмежити робочу ширину та розвинути більш доступні транспортні засоби та машини. Я вважаю, що самохідна (автономна) машина може і повинна бути дешевшою, ніж багатоцільовий транспортний засіб, як трактор. Однак обмежена кількість виробництва підтримує високі ціни ».

Джокер з найнижчим тиском на землю

"Джокер не призначений піднімати будь-які знаряддя", - каже Микола Тарасінський. "Він сконструйований як тягне транспортний засіб з потенціалом живлення обладнання та машин. Можливо, ми додамо ще одну ведучу вісь ззаду. Розробка є частиною чотирирічного проекту громадського розвитку Feldschwarm та провісником нових типів сільськогосподарських машин. "

"Зчленована концепція була обрана так, як її легше будувати / будувати, має нижчий тиск на землю та має дуже малий радіус повороту (вигідний для заголовків). Модульна конструкція пропонує економічну перевагу, оскільки ми маємо намір продати більше модулів у майбутньому. Модулі, що об'єднують / комбінують трактори та інвентар в одну машину. Вони врешті-решт замінять сучасні концепції тракторів окремими інструментами та машинами ».

«Крім того, це дозволяє нам підключати машини, призначені для тракторів 8R, до шасі 6R. Використання (електричних) модулів та компонентів у багатьох транспортних засобах також запропонує перевагу у витратах. Тим не менш, гідравлічні системи і циліндри залишаться, оскільки вони можуть забезпечити набагато більше потужності і тиску, ніж електричні приводи ».

Ми побачимо легші транспортні засоби з більшою кількістю ведених осей, щоб зменшити вплив на ґрунт. Торгівельність є головним елементом у цьому

"Роботи - це просто приводи в більшій системі автоматизації", - пояснює Пітер Пікель. «Зрештою, кожна рослина буде оброблена індивідуально оптимальною кількістю добрив, зрошенням та захистом сільськогосподарських культур. Ми побачимо легші транспортні засоби з більшою кількістю ведених осей, щоб зменшити вплив на ґрунт. Торгівельність є головним елементом у цьому. Однак перші роботи зможуть замінити пілотовані трактори, оскільки обмежуючим фактором залишається кваліфікована робоча сила. Крім того, більшість нещасних випадків у сільському господарстві пов'язані з помилками людини. Як тільки люди приймуть, що автономні транспортні засоби безпечніші, ніж пілотовані транспортні засоби, законотворці підуть за цим, і це пришвидшить прийняття автономних транспортних засобів. Я вірю, що це станеться ».

Автор: Bas van Hattum Джерело та фото: futurefarming

наколенке