Інфобук «Агробізнес України під час війни»


Інфобук «Агробізнес України під час війни»
13:44, 26 2023
332
0

Підготовлено щорічний інфографічний довідник «Агробізнес України під час війни» за 2021-2022 роки. В якому висвітлено, як війна вплинула на основні показники агросектору та які тенденції спостерігаються по галузях у перший рік Великої війни, пише superagronom

Довідник доступний для скачування онлайн за посиланням.

За роки незалежності Україна стала ключовим гравцем на ринку продовольства у світі. Це стало ще більш відчутно після повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 р. Цей випуск «Агробізнес України під час війни» містить 33 сторінки інфографіки, що згруповано за напрямками: агробізнес під час війни, рослинництво, тваринництво, переробна промисловість, інфраструктура та послуги, у тому числі фінансові. Питання, які висвітлюємо:

- Стан аграрної галузі до 24 лютого 2022 року.
- Прогнози на 2021/22 МР та реалії після вторгнення.
- Проблеми галузі в умовах воєнного часу.

«Минулий сезон мав стати рекордним для українського агросектору та ще більше зміцнити наші позиції, але у лютому росія порушила всі плани. Незважаючи на це сміливі Аграрії України показали світу свою стійкість та готовність забезпечувати всіх продовольством. Про це свідчать результати року: 67 млн т зернових та олійних зібрано на кінець року, а експорт агропродукції за 2022 рік склав $23,4 млрд, що займає 53% від загального експорту», – коментує керівник проєкту та відділу аналітики Latifundist Media Альона Дяченко.


Вона додає, що довідник стане практичним аналітичним інструментом для міжнародної спільноти задля ще більшої підтримки України загалом та аграріїв зокрема.

«Цей довідник показує, як та завдяки чому українські аграрії вистояли у 2022 році. Як завжди, в інфографіці і з масою корисних та ексклюзивних даних, довідник демонструє трансформацію агробізнесу в нові форми. А також перспективу, яка відкривається перед компаніями, що знайшли шляхи подолання викликів цього року: через зміну стратегії, нові напрямки та формування стійких бізнес-моделей», – Станіслав Шум, CEO Top Lead.


Директорка департаменту підтримки агробізнесу Креді Агріколь Банку. Наталія Порвіна наголосила підкреслила, що банк вже восьмий рік поспіль є партнером цього проекту, бере активну участь у підготовці аналітики і створенні контенту.

«Сіємо – жнивуємо, воюємо – перемагаємо” – це не тільки назва цьогорічного довідника, а й наші будні. Як стратегічний партнер для агробізнесу, ми продовжуємо створювати додаткову цінність для наших клієнтів та галузі в цілому – ділимося з учасниками ринку своєю експертизою. Адже в умовах війни як ніколи важливо мати доступ до актуальної та достовірної інформації і аналітики ринку. Ми продовжуємо підтримувати наших клієнтів, фінансувати галузь, адже агробізнес – один із ключових напрямів розвитку для Креді Агріколь та країни в цілому. Разом ми сильніші!», – коментує Наталія Порвіна.


Роботу над створенням інфографічного довідника провели фахівці агро медіа холдингу Latifundist Media та контент-маркетингової агенції Top Lead за підтримки Креді Агріколь Банку, EFSE Development Facility та фінансового сприяння Європейського Союзу в межах ініціативи EU4Business. Погляди, висловлені в публікації, жодним чином не можуть вважатися такими, що відображають офіційну думку Європейського Союзу.

«Ми маємо за честь підтримати таку важливу ініціативу, яка розкриває конкретні виклики, перед якими постає аграрний сектор України. Ми цінуємо можливість співпрацювати з нашим партнером Креді Агріколь Банк та надати місцевому агробізнесу глибоке розуміння впливу війни на сектор. EFSE Development Facility та інші стейкхолдери прагнуть залучити свій цінний досвід для потенційних рішень і підтримувати місцеві компанії у визначенні найбільш підходящих заходів для зменшення ризиків», – додає Андреа Хагманн, Голова EFSE Development Facility.


Джерело та фото: superagronom
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0