Чому не варто поспішати висаджувати овочі?

Чому не варто поспішати висаджувати овочі?
18:02, 05 март 2020
1 400
0
За аномально теплої погоди в Україні раніше загальноприйнятих термінів варто висаджувати лише морозостійкі культури. У відкритому ґрунті можна сіяти петрушку, броколі, цибулю, які витримують морози до -7°C.

Він порадив не експериментувати з картоплею. Адже якщо культура зійде, а на термометрі буде 0°C, то її ніщо не врятує, навіть антистресові препарати.

«Середні температури за рік, як показує практика, в Україні майже не відрізняються. Вони коливаються у кілька градусів. Думаю, що тепла зима може змінитися холодною весною з приморозками та схожим на неї літом», — зазначив фахівець.

За його словами, літо з низькими температурами буде небезпечнішим не так для ранніх, як для пізніх овочів. У цілому холод нашкодить будь-яким сходам овочів.

«Один із варіантів боротьби з приморозками та температурою у 0°C — застосування технології паління соломи на полі. Вона зберігає близько 2°С. Також можна увімкнути полив. Додати більше вологи, яка утримає 1-2°С: вода випаровуватиметься і зменшить агресію приморозків. Якщо буде до -5°C, то такі підходи нічого не змінять», — пояснив Булгаков.

Джерело та фото: Agroexpert
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0