Астарта планує вдвічі розширити площі під поливом

Астарта планує вдвічі розширити площі під поливом
16:35, 10 2023
355
0

Агрохолдинг «Астарта-Київ» продовжує будівництво мережі для водопостачання під зрошення в «Полтавазернопродукт», і на початку квітня 2023 р. планує розширити поливні площі майже вдвічі. Про це розповіла генеральна директорка «Полтавазернопродукт» Наталія Гомон, пише traktorist

За словами Гомон, пілотний проєкт зі зрошення в «Полтавазернопродукт» реалізували у 2016 р. Спочатку це був крапельний полив, згодом перейшли на дощувальні системи. «Полтавазернопродукт» поки що єдина агрофірма в «Астарті», яка цим займається.

«‎Зумовлено це близькістю до Дніпра і наявністю каналів та насосних станцій. Під зрошенням на сьогодні у нас 440 га, на яких використовуємо 4 дощувальні машини».


Наталія Гомон - генеральна директорка «Полтавазернопродукт»

За словами Наталії Гомон, в агрокомпанії планують вирощувати на поливі гібридну кукурудзу, цукрові буряки і сою, як культуру для просторової ізоляції.

«‎Плануємо отримати з гектара по 100 т цукрових буряків і по 4 т насіннєвої кукурудзи».


Наталія Гомон - генеральна директорка «Полтавазернопродукт»
Зазначається, що для цього придбали ще 4 фронтальних машини й 1 кругову, щоб максимально охопити поливом заплановану площу.

Очільниця компанії додала, що для реалізації проєкту шукали вітчизняний якісний продукт. Свій вибір зупинили на Variant Irrigation: бо всі основні вимоги, можливості і побажання «Астарти» були враховані.

Джерело та фото: traktorist.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0