МХП відкрила понад 200 магазинів власної мережі «М'ясомаркет»

МХП відкрила понад 200 магазинів власної мережі «М'ясомаркет»
19:46, 31 2022
447
0

Компанія МХП, яка працює у напрямах агро, виробництва продуктів харчування та ритейлу, відкрила понад 200 торгових точок власної мережі М'ясомаркет.

МХП М'ясомаркет

М’ясомаркети — це універсальні маркети, створені в процесі трансформації МХП в кулінарну компанію. Перший магазин відкрився в липні 2020 року в Ковелі, а станом на грудень 2022 року торгові точки наявні вже у 20-ти областях України.

«Незважаючи ні на що. Ось як можна коротко описати нашу роботу над розвитком мережі в цьому році. Повномасштабне вторгнення не зупинило ні нас, ні партнерів – і ми, й наші франчайзі працюють та відкривають нові «М’ясомаркети». Разом ми робимо все, щоб у кожного українця був доступ до якісних продуктів харчування», — говорить Євгенія Родіна, керівниця центру розвитку «Ритейл» компанії МХП.

МХП М'ясомаркет

МХП запускає «М’ясомаркети» паралельно у двох форматах: власні й франчайзингові. Незалежно від того, відкритий магазин безпосередньо компанією чи партнером, у ньому завжди дбають про якість продукції, асортимент та високий рівень сервісу. Для покупців у магазинах доступні якісне мʼясо й готові холодні та гарячі страви у відділі кулінарії. Також в асортименті є супутні товари: бакалія, молочні продукти, приправи, соуси і хлібні вироби.

У кожному «М’ясомаркеті» працюють м’ясні сомельє. Це унікальні фахівці в Україні, які можуть порадити продукцію, поділитись секретом приготування м’ясних страв, допомогти із вдалими комбінаціями закусок та інгредієнтів. Кожен з таких фахівців навчався у Школі м’ясних сомельє.

МХП М'ясомаркет

Розвиток мережі «Мʼясомаркетів» – один із напрямів трансформації МХП в кулінарну компанію. Зараз МХП розвиває майже 2 тисячі торгових точок різного спрямування (з них більше 1300 – франчайзингові). Крім «Мʼясомаркетів», до цього переліку входять магазини «Наша Ряба», «Їжа Свіжа», «Українське курча», а також мережа закладів вуличної «Döner Маркет».

МХП М'ясомаркет

Загалом МХП бачить своєю задачею зміну культури харчування в Україні. Компанія пропонує споживачам якісні та смачні страви, виготовлені з використанням найсучасніших харчових технологій. Робота МХП в цьому напрямі дозволяє людям інвестувати час не в приготування їжі, а в найважливіше для них – родину, хобі, навчання, дозвілля, відпочинок. 

Джерело та фото: пресреліз МХП
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0