«Добродія Фудз» розпочала виробництво нової лінійки граноли San Granola

«Добродія Фудз» розпочала виробництво нової лінійки граноли San Granola
10:02, 22 2022
489
0

Один із найбільших вітчизняних виробників вівсянки в Україні «Добродія Фудз» (ТМ «Добродія», San Grano, WOWСЯНКА) запустив виробництво нової лінійки граноли San Granola.

Продукція представлена в оновленій упаковці п'ятьма смаками: з чорним шоколадом і полуницею; з манго та бананом; з ягодами та суперфудами; з горіхами та фініком; з яблуком та корицею. Гранола виготовлена на основі корисних та натуральних інгредієнтів (цільнозернові вівсяні пластівці власного виробництва, фрукти, ягоди, горіхи, мед, суперфуди).

Як розказали в компанії «Добродія Фудз», зростання рівня популярності категорії «гранола» спостерігалось у попередніх роках. Хоча у 2022 році відбулось невелике падіння. Прогнозується, що у 2023 році ринок повернеться на довоєнний рівень та буде зростати.

«Сьогодні ми спостерігаємо збільшення кількості споживачів, які віддають перевагу готовим продуктам харчування швидкого приготування, якими можна швидко перекусити у будь-який час та будь-якому місці. І багато з них надають перевагу саме натуральним і корисним продуктам. Тож, ми презентуємо нову лінійку продукції, яка виготовлена з високоякісної сировини на сучасному обладнанні, що гарантує її безпечність та відмінний смак», – зазначила Ірина Брославцева, директорка компанії «Добродія Фудз».


Нова лінійка граноли San Granola буде представлена на поличках супермаркетів національних мереж вже на початку наступного року.

Джерело та фото: пресреліз Добродія Фудз
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0