В Каліфорнії розпочався випуск безпілотних електричних тракторів


В Каліфорнії розпочався випуск безпілотних електричних тракторів
14:59, 11 2022
448
0

Каліфорнійський стартап Monarch Tractor розпочав серійне виробництво перших «розумних» тракторів MK-V, які можуть виконувати сільськогосподарські завдання без водія. Про це пише agroelita.

Незалежними від людини їх робить платформа штучного інтелекту Jetson Edge від Nvidia. Як заявляють у компанії, це перший серійний електричний трактор із AI.

«Nvidia Jetson дозволяє MK-V запускати додатки штучного інтелекту в режимі реального часу з малою затримкою, водночас заощаджуючи енергію для збільшення терміну служби батареї та часу роботи», – пояснив у інтерв’ю The Verge генеральний директор Monarch Tractor Правін Пенметса.

Трактор-робот оснащений шістьма системними модулями Jetson Xavier NX, які дозволяють йому переміщатися полями, використовуючи тільки камери. Таке рішення дозволило позбавитись залежності від GPS, оскільки в полях може не бути зв’язку.Натомість у просторі MK-V орієнтується за допомогою шести стандартних та двох 3D-камер.

Як йдеться в офіційному прес-релізі Nvidia і Monarch, трактор щоденно збирає та аналізує дані про врожай і може обробляти дані з навісного обладнання, оснащеного датчиками та засобами візуалізації.

Ці дані можна використовувати для налаштування агрегатів у режимі реального часу, оцінки врожайності, поточних стадій зростання та інших показників рослин та сільськогосподарських культур.

Інформації про електричну силову установку MK-V команія не надала. Також не озвучено цінник трактора-робота. Перші шість тракторів MK-V Founder Series стартап передасть винно-спиртової корпорації Constellation Brands.

Monarch Tractor заснована у 2018 році, в тому ж році коли Nvidia випустила свій комп’ютер зі штучним інтелектом Jetson Xavier та платформу для розробників Isaac.

Джерело та фото: agroelita
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0