Яке насіння використовувати, якщо плануєте займатись агропереробкою?

Яке насіння використовувати, якщо плануєте займатись агропереробкою?
15:18, 26 2022
773
0

Впродовж поточного маркетингового року Україна змогла експортувати близько 16 млн тонн зернових. З них близько 8 млн тонн — кукурудза, це майже в два рази більше за минулорічні результати продажів культури. Українські фермери починають все частіше замислюватись над розвитком глибокої переробки, адже це хороший спосіб збільшити виручку з тонни зерна. Додана вартість кукурудзи, якщо її переробити на біоетанол або лимонну кислоту, забезпечить високі прибутки.

Господарське значення культури досить велике, оскільки ця зернова та її похідні використовуються в різних галузях промисловості. Від правильного підбору насіння залежить врожайність і, відповідно, продуктивність виробництва. Швидко підвищити ці показники можна завдяки гібридам. На платформі ADAM UA наразі можна знайти велику кількість селекційних видів кукурудзи, які мають унікальні культиваційні характеристики. Так, наприклад, вони здатні витримувати несприятливі ґрунтово-кліматичні умови без втрати якості зерна — посуха, холод чи сильні вітри їм не загрожують.

«На маркетплейсі ADAM UA доступне велике розмаїття гібридів кукурудзи. Вони мають високу врожайність, стійкість до шкідників та захворювань, пристосовані до системи нульового обробітку ґрунту, а також мають високу стійкість стебел до вилягання. В цьому розділі ви з легкістю зможете замовити та придбати насіння, яке підійде під потрібну саме вам кліматичну зону. Крім того, наша платформа рекомендує лише перевірені культури, які точно дадуть високі показники врожайності та забезпечать додатковий прибуток вашому господарству», — розказав менеджер з постачання проєкту Віталій Сіденко.


ADAM UA — масштабна платформа з продажу аграрних товарів українським фермерам. Тут розміщена продукція лише від перевірених виробників та постачальників насіннєвих матеріалів. На сайті можна купити все необхідне для польових робіт в кілька кліків, з доставкою в будь-який куточок України. Наша команда потурбується про бездоганне обслуговування та вичерпні й детальні консультації — ви обов’язково підберете для себе ідеальну пропозицію.

Джерело та фото: agropolit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0