Hummingbird та Agrovista стали партнерами в галузі аналізу рослинництва

Hummingbird та Agrovista стали партнерами в галузі аналізу рослинництва
17:45, 24 2020
1 858
0

Hummingbird Technologies підписала угоду з Agrovista про надання цифрової платформи та пропозиції дистанційного зондування, що доповнює існуючі агрономічні послуги.

Використовуючи супутникові дані, отримані з орних полів, Hummingbird Technologies створить розширену аналітику врожаю, що працює на основі глибокого навчання та штучного інтелекту.

Точні рекомендації та карти додатків

Агрономи Agrovista використовуватимуть це для орієнтації на посів урожаю та інформування управлінських рішень, будуючи бібліотеку інформації на основі кожного поля. Ці дані також будуть використані для створення точних рекомендацій та карт застосування для добрив та засобів захисту рослин, орієнтування на введення та підвищення ефективності при мінімізації впливу на навколишнє середовище.

Використовуючи супутникові дані, отримані з орних полів, Hummingbird Technologies створить розширену аналітику врожаю, що працює на основі глибокого навчання та штучного інтелекту.

Hummingbird

«Ми раді підтримувати Agrovista та їхню команду агрономів на передовій. Поєднання наших навичок дистанційного зондування та аналізу даних з агрономічними знаннями Agrovista забезпечує високоякісний сервіс та надійний інструмент підтримки фермерів. Продаж через канал агрономії в масштабі - це наш кращий шлях до ринку », - сказав Вілл Уеллс, головний виконавчий директор Hummingbird Technologies.

Інструмент виявлення та покриття хмари

Колибри також розробили власний інструмент виявлення та покриття хмари. Ця функція визначає та маскує хмарний покрив із супутникових знімків, полегшуючи використання частково хмарних супутникових зображень. Це досягається, дозволяючи користувачеві встановити фіксовану швидкість, яка застосовуватиметься до областей поля під хмарою, зберігаючи при цьому VR через решту поля.

Hummingbird каже, що цей інструмент є різницею, значно збільшуючи кількість доступних для опитувань Agrovista та їх клієнтів, завдяки чому ключові терміни застосування не пропускаються.

Джерело та фото: futurefarming
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 509
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 664
0