Київ переводять на нові графіки відключення електроенергії: скільки тепер мешканці столиці будуть без світла

Київ переводять на нові графіки відключення електроенергії: скільки тепер мешканці столиці будуть без світла
14:45, 20 2022
415
0
альтернативный текст
Незважаючи на те, що енергетики відновлюють пошкоджену енергосистему країни, відключення електроенергії продовжаться. Не виключено, що вони будуть упродовж усієї зими. При цьому на жителів столиці чекають нові графіки вимкнень. Вони стануть лояльнішими. Тривалість ы кількість відключень скоротяться.

Про це повідомив під час національного телемарафону виконавчий директор ДПЕК Дмитро Сахарук.

"Якщо ви хочете запитати, чи зменшиться рівень аварійних відключень? Так, він зменшиться. Чи будуть планові відключення? Швидше за все, планові відключення будуть. Наше завдання – зменшити ці планові відключення, щоб вони були не чотири-шість годин, а дві чи одну. Або взагалі в якісь дні не було - у вихідні або вночі. Над цим зараз працюємо", - заявив топ-менеджер ДПЕК.


Більш детально розповів про найближчі перспективи генеральний директор компанії YASNO Сергій Коваленко.

Він повідомив, що компанія Укренерго знизила Києву обмеження на використання енергії. Завдяки цьому можна зробити періоди обмежень коротшими, а також скоротити саму кількість відключень.

"Сьогодні в Києві діють стабілізаційні відключення. Причому обмеження всього 166 МВт, а значить, відключати можуть лише один раз на день замість двох-трьох або на меншу кількість годин. Це позитивна новина з огляду на ситуацію", - написав Коваленко у своєму Facebook.


Крім того, він заявив, що поділяє думку уряду, а також керівництва ДПЕК, що українцям потрібно бути готовими до будь-якого розвитку подій. Якщо атаки на об'єкти енергетики не припиняться, то можливе різке погіршення ситуації в енергетиці – до повсюдного блекауту.

"Потрібно завжди мати план для різних ситуацій. І це правда, може бути гіршим і до цього морально та організаційно потрібно бути готовими", - зазначив Коваленко.


Він також закликав українців, і киян зокрема, не включати обігрівачі. Натомість усім потрібно запастися павербанками, теплим одягом, шкарпетками та ковдрами.

Джерело та фото: today
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0