Не на один сезон: економимо на витратних матеріалах без втрати якості

Не на один сезон: економимо на витратних матеріалах без втрати якості
23:37, 17 2022
281
0
альтернативный текст
Цього року аграріям України вдалось засіяти 78% орних земель. Це блискучий показник як для умов воєнного стану, однак ця посівна кампанія стала найважчою за 30 років незалежності. Зазвичай сезонні роботи вимагають значних витрат обігових коштів — «швидких грошей», що фермери отримують від продажів своєї продукції впродовж кількох місяців. Однак з початком війни всі логістичні шляхи було зруйновано — одна тільки блокада морських портів обійшлась Україні в 12 млрд доларів. Тож швидко збути продукцію і сформувати відповідний капітал для посівної за схемою мирного часу не вдалось.

Сьогодні наші аграрії намагаються розподілити закупівлі необхідних товарів на весь рік та не зосереджувати витрати в одному місяці перед початком кампанії. Так, наприклад, заздалегідь можна купити запчастини для техніки, які часто ламаються та замінюються. Адже майже в кожному фермерському господарстві є відповідний перелік витратних матеріалів. Платформа ADAM UA — ідеальна можливість обрати та замовити необхідну продукцію до сезонних подорожчань та спланувати свій бюджет грамотно й економно. На сайті доступний широкий асортимент запчастин для сільськогосподарського обладнання з доставкою в будь-який куточок України.

«На нашому маркетплейсі ADAM UA представлені різноманітні запчастини для аграрної техніки. Ми обираємо для співпраці тільки перевірених постачальників продукції, що виготовлена з якісних матеріалів та за сучасними технологіями. Планова закупівля комплектуючих допоможе заощадити кошти на експлуатаційних витратах під час посівної, адже вони не просто “протримаються” один сезон, а надійно служитимуть роками. До того ж, на платформі можна швидко знайти конкретні запчастини за оригінальними кодами. Наші менеджери обов’язково проконсультують та допоможуть обрати те, що потрібно саме вам», — зауважила керівниця технічного відділу проєкту Христина Пономаренко.


Майданчик ADAM UA дозволяє оформити замовлення в декілька кліків як на сайті, так і в зручному додатку. Ресурс має візуально приємний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Тут можна створити особистий кабінет, який кастомізується під ваші потреби — формуйте списки порівнянь та бажаних товарів, змінюйте мову та валюту. Переходьте на платформу, щоб купити все необхідне для польових робіт швидко, безпечно та з турботливим сервісом.

Джерело та фото: Agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0