Купити канабіс можна без перешкод

Купити канабіс можна без перешкод
13:33, 17 2022
233
0
альтернативный текст
Речник МВС Києва Наталія Калиновська зауважила, що вирощувати канабіс заборонено, а придбати насіння в Інтернеті можна цілком законно. Про це повідомляє ТСН, пише agroter.com.ua.

Всесвітня мережа рясніє сайтами із порадами, як виростити марихуану і пропозиціями купити насіння конопель. В Україні воно не внесене до переліку заборонених наркотичних засобів. Один з інтернет-магазинів пропонує широкий вибір насіння від європейських виробників, яке тут продають за назвою сувенір.

На самому сайті є цілий лікнеп із українського законодавства і попередження про те, що поки насіння не в ґрунті, воно є легальним. Проте щойно його посадиш, настає адміністративна чи кримінальна відповідальність, залежно від кількості кущів. Запитання про наркотичні властивості товару, який згодом стане рослиною, продавця злять. Та на цьому самому сайті навпроти сортів вказано рівень вмісту в них тетрагідроканабінолу, саме ця речовина і дає психотропний ефект.

У експертно-криміналістичному центрі при МВС у Києві кажуть, що в Інтернеті продають елітне насіння із великою кількістю тетрагідроканабінолу.

Якщо рослина заборонена, то і насіння канабісу має бути поза законом, вважає юрист Євген Огарков. Та навіть якщо зараз цей товар легальний, то його продавців можна притягнути до кримінальної відповідальності, бо нескладно буде кваліфікувати ці дії як збереження і розповсюдження насіння у вигляді змови щодо виробництва наркотичних чи заборонених речовин.

Дозволений обіг насіння конопель – це прогалина у законодавстві, кажуть юристи. Правоохоронці також подумують, аби віднести його до заборонених речовин. Але поки що навіть сайти закрити не можуть, бо за законом тут немає нічого кримінального.

Джерело та фото: Agroter
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0