Урожайність цукрового буряку в Астарті сягнула 600 т/га

Урожайність цукрового буряку в Астарті сягнула 600 т/га
22:25, 16 2022
221
0
альтернативный текст
ТОВ «Астарта Прихоролля» (входить до «Астарта-Київ») завершило збирання провідної культури холдингу — цукрового буряку — із попереднім
показником у 600 ц/га. Про це говориться у повідомленні компанії у Facebook, повідомляє agroportal.

За інформацією агрономічної служби товариства, копання цукрового буряку завершено на території виробничого підрозділу «імені Іваненка».

«Жнива були непростими. В основному через погодні умови. Адже цього року осінь «розщедрилася» великими та не дуже дощами, які дещо збільшили тривалість жнив.


Черговий виклик — і жнивна сторінка 2022 аграрного року завершена.

Протягом наступних кількох днів планується остаточне відвантаження буряку з високих кагатів та вивезення його з полів товариства», — зазначають у господарстві.

Наразі на виробничому підрозділі «імені Ватутіна» триває обмолот кукурудзи, продовжуються роботи з обробітку ґрунту під культури наступного виробничого року.

Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).


Джерело та фото: Agroportal
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0