"Укрпошта" випускає марку "Херсон - це Україна" (фото)

15:40, 11 2022
384
0
альтернативный текст
Сьогодні вже можна робити передзамовлення, а саму марку презентують у грудні безпосередньо у Херсоні. Повідомляє unian.ua

"Укрпошта" оголосила про запуск нової поштової марки "Херсон - це Україна".

Це перша марка, яка присвячена місту-герою, повідомив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський у своєму Telegram-каналі.

"І хоч офіційно ще не оголошено про звільнення Херсону, за старою доброю традицією, започаткованою ще з кораблем, – іноді марки виходять на кілька днів раніше події. Бо в "Укрпошті" точно знають, що наші військові – найкращі, а деокупація, то лише питання часу", - наголосив Смілянський.


За його словами, на новій поштовій марці можна буде побачити один із символів Херсонщини - кавун з додатковими художніми сюжетами.

Крім того, він додав, що до марки випустять конверт, на якому буде зображено, як український солдат "вкладає скибочку кавунчика". Також буде випущено листівку "Херсон – це Україна".

"Сьогодні стартує передзамовлення, а саму марку ми обов’язково запустимо безпосередньо в Херсоні в грудні. Може, я зроблю це як в.о. директора Херсонської дирекції, хоча, знаючи нашу команду та швидкість поновлення роботи "Укрпошти", це навряд чи, бо ми поновимо там свою роботу значно раніше)", - заявив Смілянський.


Гендиректор "Укрпошти" зазначив, що забронювати замовлення можна за посиланням – https://postmark.ukrposhta.ua/.


Джерело та фото: unian.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0