У Баришівській зерновій компанії придбали генератори для виробничих підрозділів

У Баришівській зерновій компанії придбали генератори для виробничих підрозділів
15:31, 11 2022
313
0
альтернативный текст
Енергетична криза, спричинена ударами по інфраструктурним об’єктам, змінила життя в усіх галузях України. Вітчизняний бізнес у цій ситуації несе прямі збитки. Зокрема, проблеми виникають у елеваторів, на яких продовжується гаряча пора жнивування. У Баришівській зерновій компанії зробили свій рішучий крок у вирішенні енергетичної кризи. Виробничі підрозділи підприємства отримали дизельні генератори імпортного виробництва, які мають забезпечити безперебійну роботу під час тривалих відключень енергії. Так на Пирятинському елеваторі оперативно встановили чотири дизельних джерела електричної енергії.

Олександр Гавриленко, директор відділення «Пирятинський елеватор», Баришівської зернової компанії Grain Alliance

Усі чотири генератори ми встановили і підключили оперативно, практично у день отримання, незважаючи на погоду чи інші технічні умови. Сукупна потужність, яку видають нові елеватори складає 1,7 Мвт. Таким чином підрозділ забезпечив свою енергонезалежність, щоб до кінця виконати поставлені виробничі завдання.
Унаслідок зроблених кроків Пирятинський елеватор продуктивно працює, незважаючи на труднощі з електроенергією в Україні. Станом на ранок 7 листопада підрозділ прийняв майже 20 тисяч тонн кукурудзи, понад 23 тисячі тонн сої і 1,5 тисяч тонн соняшника.

Джерело та фото: пресцентр Grainalliance
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0