Отримуйте пропозиції про агротовари за вигідними цінами першими на ADAM UA

Отримуйте пропозиції про агротовари за вигідними цінами першими на ADAM UA
13:12, 11 2022
243
0
альтернативный текст
Національний бізнес зазнає чималих трансформацій через російське вторгнення, зокрема, масово переходить у веб-простір. Уряд, в свою чергу, теж активно працює над діджиталізацією багатьох сфер життя українців. З’являються нові цифрові можливості: онлайн-консультації лікарів, «Старлінки» у віддалених селах, мобільні застосунки для отримання державних послуг, такі як передовий сервіс «Дія». Це дозволяє нам продовжувати жити та працювати навіть під час війни, а економіка України стає більш гнучкою та динамічно розвивається.

Підприємці почали створювати власні сайти та різноманітні цифрові майданчики. Так, наприклад, ADAM UA — український масштабний аграрний маркетплейс. На платформі зможуть знайти все необхідне як власники маленьких фермерських господарств, так і великих компаній. Команда ресурсу публікує актуальну і корисну інформацію про останні новини сільського господарства та програми державної підтримки бізнесу. До того ж, на платформі доступний розділ із послугами, де підприємці можуть розмістити власні оголошення або відгукнутися на чиюсь пропозицію. Все це можливо після швидкої та зручної реєстрації на сайті.

«На маркетплейсі ADAM UA кожен охочий може створити особистий кабінет. Це дає можливість клієнту отримувати різноманітні функції, які недоступні незареєстрованому користувачу. Так, наприклад, обліковий запис на нашій платформі дозволяє в майбутньому швидко та зручно відстежувати відправлення на персональній сторінці, «налаштовувати магазин під себе» для більш зручних покупок та оформлювати наступні замовлення у прискореному режимі. Крім цього, зареєстровані клієнти отримуватимуть повідомлення з інформацією про актуальні знижки», — зауважила керівниця технічного відділу проєкту Христина Пономаренко.


Також на платформі ADAM UA користувачі мають можливість здійснити оплату будь-якого товару онлайн. Зробити це можна за допомогою карток Visa, MasterCard та Prostir чи скористатись миттєвим переказом через Apple або Google Pay. Доступ до клієнтських даних регламентований політикою конфіденційності, а номери карток передаються лише в зашифрованому вигляді. Також на сайті є можливість замовити товари накладеним платежем, щоб покупець міг спочатку впевнитись в якості продукції та сплатити відправлення після огляду. Реєструйтесь і отримуйте першими вигідні пропозиції та інформацію про найсвіжіші новинки агросфери.

Джерело та фото: Agronomy
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0