Що потрібно зробити з батареєю, щоб вона краще гріла: простий лайфхак збереже тепло у вашому будинку

Що потрібно зробити з батареєю, щоб вона краще гріла: простий лайфхак збереже тепло у вашому будинку
13:27, 05 2022
416
0
альтернативный текст
Не забувайте про прості правила догляду за радіатором. Пише telegraf

Цього року у квартирах українців температура нижча і може доходити лише до 16 градусів. Тому багато хто зайнявся утепленням житла, заклеюючи вікна та ізолюючи двері. Але перш, ніж думати про додаткові заходи, варто приділити увагу батареям у будинку – головному джерелу тепла.

Як пише видання Express, забруднена система опалення може зрештою призвести до зайвих "нулів" у рахунках за електроенергію та збільшити витрати аж на 25%. Але є один простий лайфхак, який допоможе очистити радіатори без зайвого клопоту.

Отже, перевірте, чи немає у ваших радіаторах пилу.
Чому це так важливо? Справа в тому, що якщо ребра конвектора запиляться, то між ними передаватиметься менше тепла. Відповідно, і в кімнаті буде прохолодніше, ніж могло б бути.

На щастя, цей швидкий двокроковий лайфхак з феном може допомогти вам очистити радіатор від пилу та бруду за лічені секунди. Спочатку потрібно вимкнути радіатор і підкласти під нього рушник, щоб таким чином зібрати бруд та пил.

Другий крок – включити фен на максимальну потужність і направити насадку у простір між задньою частиною радіатора та стіною. Це здуває пил і бруд на рушник, який ви поклали під батарею, і запобігатиме скупченню пилу й бруду на ребрах конвектора.

Джерело та фото: telegraf
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 678
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 804
0