Який відсоток сімейного доходу має перевищувати оплата комуналки для отримання субсидії

Який відсоток сімейного доходу має перевищувати оплата комуналки для отримання субсидії
12:52, 02 2022
445
0

Для призначення субсидії витрати на житлово-комунальні послуги мають перевищувати в середньому 15% щомісячного сукупного доходу. Про це йдеться у повідомленні Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області на сайті Чернігівської ОВА.

За їхньою інформацією, субсидію на оплату житлово-комунальних послуг призначають людям, які не можуть самостійно сплатити всю суму. Розмір же виплат розраховують індивідуально для кожної сім’ї з огляду на її склад, сукупний дохід та розмір житлового приміщення.

Право на отримання субсидії мають:
✔️ зареєстровані мешканці;
✔️ орендарі за наявності договору найму;
✔️ внутрішньо переміщені особи навіть без наявності договору найму.

Загалом за жовтень житлові субсидії на Чернігівщині призначили у готівковій формі 92 тисячам домогосподарств. Пільги у готівковій формі надано 26,5 тисячі людей, у безготівковій формі – 12,9 тисячі.

Загальна сума нарахованих пільг та житлових субсидій у жовтні склала 119,8 мільйона гривень, а станом на 1 жовтня державні допомоги в області отримували майже 53,8 тисячі людей.

Нагадаємо, що наразі подати заяву на призначення субсидії можна до органів соцзахисту, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади, ЦНАПу чи в електронній формі через портал "Дія". З 1 грудня це також можна буде зробити в будь-якому сервісному центрі Пенсійного фонду.

Джерело та фото: suspilne.media
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0