В листопаді українцям виплатять 3000 грн одноразової допомоги: хто отримає

В листопаді українцям виплатять 3000 грн одноразової допомоги: хто отримає
11:56, 30 2022
1 350
0

Які категорії українців отримають одноразову грошову допомогу? Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з 1 листопада відкриває рахунок для допомоги за кошти донорів евакуйованим громадянам, а також мешканцям звільнених територій. Про це йдеться у Мінреінтеграції, пише 1plus1

Хто отримає 3000 грн одноразової допомоги


Разові екстрені виплати становитимуть 3000 гривень для дітей та особам з інвалідністю, решту всіх категорій отримають через "Укрпошту" по 2000 гривень. Кошти видаватимуться обласним військовим адміністраціям на закупівлю продовольства, одягу, ліків, а також евакуацію громадян та облаштування місць їхнього компактного розміщення.

Як отримати одноразову допомогу 3000 грн


Надання грошової та гуманітарної допомоги евакуйованим українцям і мешканцям звільнених територій відбуватиметься за рахунок коштів, що надходитимуть на гуманітарний рахунок Мінреінтеграції, відкритий у Національному банку.

Як отримати кошти у деокупованих населених пунктах


На деокупованих територіях місцеві органи влади протягом 7 днів мають надати інформацію до обласних військових адміністрацій про кількість осіб, які проживали на момент звільнення територій від загарбників. Ця інформація передається до Мінреінтеграції. Відомство спільно з Міноборони затверджує перелік деокупованих населених пунктів та протягом 2 днів перераховує кошти "Укрпошті", яка протягом 5 днів має здійснити всі виплати.

Як отримати кошти евакуйованим до інших регіонів


За 3 дні до відправлення евакуаційного поїзда "Укрпошта" на підставі відомостей від "Укрзалізниці" передає Мінреінтеграції інформацію про кількість осіб, що евакуюються, та орієнтовну суму коштів. Протягом 2 днів відомство перераховує кошти, які протягом 5 днів мають виплатити евакуйованим.

Яка допомога передбачена для мешканців деокупованих територій


Гуманітарна допомога:
- продукти харчування,
- речі першої необхідності,
- засоби гігієни,
- теплий одяг на зиму.
фінансова підтримка.

Нагадаємо, наразі на звільнених від ворога Харківщині та Херсонщині триває пілотний проєкт. Громадяни, які фактично там мешкали на момент деокупації, через Укрпошту отримують разову грошову допомогу в сумі 1200 грн. Також з листопада 2022 року мешканці щойно звільнених від окупанта територій отримуватимуть додаткову грошову допомогу в розмірі 2 200 грн.

Джерело та фото: 1plus1
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0