Захистити врожай та не прогоріти: долаємо дефіцит ЗЗР

Захистити врожай та не прогоріти: долаємо дефіцит ЗЗР
19:47, 28 2022
516
0

Україна пройшла найскладнішу за роки своєї незалежності посівну кампанію. Зокрема, однією з найбільших складностей став жорсткий дефіцит добрив та засобів захисту рослин навесні. Картина на ринку ЗЗР була досить невтішною вже наприкінці минулого року через значне подорожчання енергоносіїв та наслідки карантинних обмежень. Національні виробники, які й так зменшили обсяги виробництва у грудні-січні, з початком війни були змушені взагалі припинити роботу.

В результаті ринок скоротився на 15-20%, а фермерам довелось вносити менше необхідних речовин у ґрунт, через що посіви досить серйозно постраждали. Експерти сходяться на думці, що головною проблемою наших аграріїв стала відсутність запасів необхідної хімії — ніхто не передбачав настільки серйозної кризи. Однак тепер у нас є цей колосальний досвід та прогнози щодо подальшого підвищення вартості засобів захисту рослин через скорочення виробництв. Тож зараз аграріям варто зосередитись на закупівлі необхідних хімікатів до весняної посівної.

«Цього року фермерам довелось серйозно економити на агрохімії, щоб вижити і продовжити працювати. І якщо на регуляторах росту та мікродобривах ще можна було заощадити, то відсутність обробки гербіцидами подекуди призвела до справжньої катастрофи. Наша команда з болем переглядала в новинах фото полів ріпаку, захоплених пирієм. Тож ми на ADAM UA вирішили розширити асортимент відповідних хімікатів, щоб аграрії встигли придбати ті ж гербіциди за розумними цінами до сезонного подорожчання», — поділилась керівниця проєкту Альона Возненко.


defenda

На майданчику представлені максимально ефективні сертифіковані агрохімікати для різноманітних цілей: передпосівна обробка ґрунту, підживлення рослин, захист від хвороб та шкідників тощо. Команда ресурсу щоденно працює над розширенням асортименту засобів захисту рослин та добрив. Все для того, щоб українські аграрії змогли забезпечити якісну осінню обробку та зробити запаси до наступної посівної за вигідними цінами. Тож переходьте на ADAM UA та замовляйте необхідні товари з найкращим сервісом та швидкою доставкою в будь-який куточок України.

Джерело та фото: пресреліз ADAM UA
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter



Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 205
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 033
0