Астарта здобула Премію HR-бренд 2022


Астарта здобула Премію HR-бренд 2022
19:42, 28 2022
434
0

Астарта стала переможцем Всеукраїнської Премії HR-бренд 2022 у номінації Вибір GRC.UA з проєктом HR-стратегія «На шляху до глобальної агроекосистеми: люди – у центрі перетворень».

Ключовими темами проєктів цьогорічного конкурсу стали людиноцентричність в управлінні талантами, трансформація функції HR в умовах нових реалій, підтримка життєстійкості та продуктивності команд, трансформація корпоративної культури і як культурний код компанії допомагає вистояти в умовах війни; використання цифрових технологій та автоматизація HR-процесів, нові підходи у навчанні онлайн та розвитку працівників, залучення талановитої молоді. Впродовж місяця 39 провідних компаній України презентували 50 кейсів.

Астарту на конкурсі представила директорка департаменту по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій, Світлана Мозгова:

– У 2020 році компанія оновлювала бізнес стратегію і в її основі було закладено поняття створення агропромислової бізнес екосистеми Астарти. Наш досвід роботи в умовах різноманітних криз дав нам зрозуміти, що компанія, яка має систему управління тільки за цілями, не може бути стійкою, навіть якщо має постійні тісні зв’язки зі стейкхолдерами. Обов’язково має бути об’єднуюча історія, спільні для команди цінності. І звичайно, коли ми підійшли до побудови HR-стратегії, а HR стратегія це частина загальної стратегії компанії, в основну побудови HR стратегії ми поклали і принципи екосистеми, і цінності.

Проєкт впроваджувався в чотири етапи: підготовка, генерація ідей, створення HR-стратегії та її реалізація, який триває і зараз.

– HR-стратегія, по суті, формує таку стратегію, в якій можлива ефективна реалізація бізнес стратегії компанії. Для нас це культура відкритості, інноваційності і ефективності, а люди в центрі перетворень. Як наслідок, складовими HR-стратегії Астарти стали безперервність бізнесу та антикризовий менеджмент, сталий розвиток та соціальна відповідальність, особистий та професійний розвиток працівників, управління ефективністю, операційне вдосконалення та інноваційність бізнесу, бренд роботодавця, оновлення операційної системи, автоматизація. І, звичайно, зміни та адаптація в умовах воєнного стану. Мова про фізичну безпеку працівників, матеріальну та психологічну підтримку у т.ч. мобілізованих та їх родин, а також гуманітарну допомогу українцям, які постраждали внаслідок військових дій та всебічна підтримка Збройних сил України, – говорить HR-директорка агропромхолдингу.

-HR змінює свою роль в Астарті. Він стає дійсно стратегічним партнером і це дуже надихає всіх колег. Вони чітко розуміють, яким чином впливають на кінцевий результат і стають агентами змін, формуючи навколо себе коло тих, хто разом з ними ці зміни привносить і втілює в життя, – резюмувала Світлана Мозгова.

Джерело та фото: пресреліз агропромислого холдингу "Астарта-Київ"
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 793
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 180
0