Агро Експерт - якісне насіння для ефективного агробізнесу

Агро Експерт  - якісне насіння для ефективного агробізнесу
15:33, 25 2022
418
0
альтернативный текст
Українська компанія Агро Експерт – це надійний постачальник якісних та оригінальних засобів захисту рослин, високопродуктивних посівних матеріалів для агробізнесу, як зарубіжної, так і вітчизняної селекції та широкого асортименту мінеральних добрив, мікродобрив, регуляторів росту рослин. Компанія працює на ринку України з 2002 року.

Місія команди та бізнесу Агро Експерт – це активна участь в розробці ефективних новітніх агротехнологій вирощування сільськогосподарських культур та рекомендацій щодо їх реального впровадження. Всі агрорішення мають бути спрямовані на покращення якості продукції, підвищення врожайності та ефективності бізнесу, і при цьому зменшенні негативного впливу на навколишнє середовище на рівні міжнародних стандартів. Мета - забезпечення українських виробників найсучаснішими високоякісними матеріалами для виробництва, а це і насіння, і засоби захисту рослин, і добрива, і сільгосптехніка та запчастини.

Компанія Агро Експерт продає:
✔️ насіння гібридів соняшнику, кукурудзи, пшениці, ячменю, ріпаку, цукрових буряків, гібридного жита та інших культур;
✔️ гербіциди, інсектициди, фунгіциди, десиканти, протруйники та інших;
✔️ макро- та мікродобрива;
✔️ біостимулятори.

Представники компанії наголошують, що в дистрибуції тільки оригінальні засоби захисту рослин провідних компаній світу, таких як Bayer, ADAMA, Monsanto, DuPont, KWS, Syngenta, BASF та насіння топових світових селекційних компаній сільськогосподарських культур, мінеральні добрива та біостимулятор росту, грунтооброблювальна техніка, тощо. Все що необхідно для вдосконалення технологій вирощування сільськогосподарських культур, та дозволяє реалізувати їх генетичний потенціал продуктивності та адаптивності в усіх регіонах України.

На сьогодні у компанії клієнти представлені по всій Україні. Географія представництв: Волинська, Рівненська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Київська, Львівська, Луганська, Тернопільська, Хмельницька, Полтавська, Харківська, Івано-Франківська, Черкаська, Закарпатська, Чернівецька, Вінницька, Кіровоградська, Одеська області.

На сьогодні, загальна кількість клієнтів налічує понад 600 компаній, серед яких топові агробізнесові структури: агропромисловий холдинг "Астарта-Київ", Миронівський хлібопродукт (МХП), Агропродсервіс, Кернел, ТАС Агро.
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 899
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 894
0