TerrAvion та Ninja Ag оголошують про своє партнерство

Ninja Ag та TerrAvion додають значення зображень NDVI

Ninja Ag та TerrAvion додають значення зображень NDVI
11:58, 13 февраль 2020
1 420
0
TerrAvion та Ninja Ag оголошують про своє партнерство, поєднуючи дані зображень TerrAvion у системі Ninja Ag.

TerrAvion - постачальник повітряних знімків у Північній Америці, що надає дані високої роздільної здатності протягом вегетаційного періоду. TerrAvion фіксує дані зображень із високою роздільною здатністю, які можна використовувати для створення карт NDVI. Потім Ninja Ag знімає зображення NDVI і використовує алгоритм, який пов'язує дані TerrAvion з даними зеленого шукача, додаючи до нього наземну інформацію.

Таким чином, користувачі можуть отримати рекомендації щодо азоту із змінною швидкістю та рентабельність інвестиційної інформації, що залежить від сайту.

Ninja Ag TerrAvion

Кожне поле унікальне в TerrAvion та Ninja Ag

За словами TerrAvion, кожне поле є унікальним, і рекомендації для кожного поля повинні бути емпірично обґрунтовані та затверджені. «Сучасне дистанційне зондування високої роздільної здатності означає, що підхід Ніндзя до того, щоб поле дозволяє нам сказати, що йому потрібно, є масштабним, емпірично підтвердженим, економічним та дає відповіді, налаштовані на унікальну потребу кожного поля - максимізуючи рентабельність вкладених інвестицій для всіх сторін у ланцюжок вартості ", - йдеться в прес-релізі компанії.

Прості у використанні рекомендації щодо добрив

Кортні Арнал, співзасновник та генеральний директор компанії Ninja Ag, говорить: «Зручність та послідовність повітряних знімків високої роздільної здатності TerrAvion виявились чудовим джерелом для масштабування системи Ninja Ag. Наша система орієнтована на надання простих у використанні рекомендацій щодо добрив з розумінням того, як отримати максимальну віддачу від інвестицій, що допоможе вивести здогадки на рішення, що росте в сезон ”.

Джерело та фото: futurefarming
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
23 825
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 772
0