ОК Agro

МХП побудує птахофабрики у Хорватії, Сербії та Саудівській Аравії

МХП побудує птахофабрики у Хорватії, Сербії та Саудівській Аравії
Новини агробізнесу України та світу
11:22, 13 февраль 2020
1 204
0
Попри тимчасову заборону на експорт до ЄС та подешевшання акцій найбільший український виробник м’яса птиці, компанія “Миронівський хлібопродукт” (МХП), планує подальший розвиток, нарощування потужностей виробництва та інвестиції в нові проєкти не лише на території України. Про це в інтерв’ю для порталу liga.net повідомив власник агропромислового холдингу Юрій Косюк.

МХП побудує птахофабрики

Через заборону на експорт української курятини до країн Євросоюзу після спалаху пташиного грипу на Вінниччині у МХП ухвалили рішення на 10% скоротити виробництво м’яса птиці на підприємствах в Україні. Натомість зростають обсяги виробництва на птахофабриках МХП у Словенії. Також, за словами пана Косюка, планується будівництво нових підприємств у інших країнах.

“Європейські обмеження для нас досить неприємні, але це короткострокова історія, я думаю, що це питання буде вирішене найближчим часом. Саудівська Аравія повторно відкрила свій ринок. Але після перерви в експорті ми зрозуміли, що з цим треба працювати. Було багато недоробок з боку офіційних органів щодо оформлення документів. Але найголовніше, що, побачивши недоробки, службовці готові їх виправляти. Наразі для подальшої експансії на ринку ЄС маємо намір в Хорватії і Сербії будувати підприємства. Будівництво фабрики в Саудівській Аравії зараз лише на стадії домовленостей з партнерами”, – зазначив пан Косюк.

Джерело та фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 482
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 903
0