МХП побудує птахофабрики у Хорватії, Сербії та Саудівській Аравії


МХП побудує птахофабрики у Хорватії, Сербії та Саудівській Аравії
11:22, 13 2020
1 650
0

Попри тимчасову заборону на експорт до ЄС та подешевшання акцій найбільший український виробник м’яса птиці, компанія “Миронівський хлібопродукт” (МХП), планує подальший розвиток, нарощування потужностей виробництва та інвестиції в нові проєкти не лише на території України. Про це в інтерв’ю для порталу liga.net повідомив власник агропромислового холдингу Юрій Косюк.

МХП побудує птахофабрики

Через заборону на експорт української курятини до країн Євросоюзу після спалаху пташиного грипу на Вінниччині у МХП ухвалили рішення на 10% скоротити виробництво м’яса птиці на підприємствах в Україні. Натомість зростають обсяги виробництва на птахофабриках МХП у Словенії. Також, за словами пана Косюка, планується будівництво нових підприємств у інших країнах.

“Європейські обмеження для нас досить неприємні, але це короткострокова історія, я думаю, що це питання буде вирішене найближчим часом. Саудівська Аравія повторно відкрила свій ринок. Але після перерви в експорті ми зрозуміли, що з цим треба працювати. Було багато недоробок з боку офіційних органів щодо оформлення документів. Але найголовніше, що, побачивши недоробки, службовці готові їх виправляти. Наразі для подальшої експансії на ринку ЄС маємо намір в Хорватії і Сербії будувати підприємства. Будівництво фабрики в Саудівській Аравії зараз лише на стадії домовленостей з партнерами”, – зазначив пан Косюк.

Джерело та фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0