Myriota підключає віддалених фермерів до наносателітів


Myriota підключає віддалених фермерів до наносателітів
12:14, 13 2020
1 676
0

Австралійська компанія Myriota постачає віддаленим фермерам, які не мають доступу до Інтернету, недорогими рішеннями для зв'язку.

Myriota

Австралійська компанія Myriota нещодавно представила в Австралії та Новій Зеландії недорогий супутниковий зв’язок низької потужності для Інтернету речей (IoT). Цього року компанія планує розширити сферу застосування своїх супутникових технологій зв'язку до Північної Америки, Великобританії та Європи.

Великий попит на послугу підключення IoT

Myriota - бізнес, що базується в Аделаїді, сформований у 2015 році з корінням наукових досліджень, розробленим в університеті Південної Австралії. За словами віце-президента з продажів Тома Рейнера, серед фермерів є великий попит на послугу підключення IoT. "Ми очікуємо, що тисячі фермерів використають наш продукт до кінця року", - говорить він.

Myriota

Багато фермерів не можуть користуватися Інтернетом

Г-н Рейнер зазначає, що багато фермерів не можуть використовувати Інтернет в даний час для застосувань agtech. «В Австралії 34% ферм знаходяться на відстані 10 км від веж. І 70% країни не мають жодного покриття клітинами. Фермери кричать за недорогі рішення для зв'язку. "

Надсилайте повідомлення з низькою кількістю даних безпосередньо на супутники

Він пояснює, що без покриття фермери не можуть скористатися всіма новими технологіями, які є доступними. "Тому вони приходять на борт, щоб підвищити свою продуктивність та ефективність", говорить пан Рейнер. "Вони повинні мати інтерфейс для датчиків, машин або пристроїв, і тепер вони можуть надсилати повідомлення з низькою кількістю даних безпосередньо на наші супутники".

Модулі Myriota

Myriota з'єднує фермерів з наносупутниками своїми модулями Myriota, виготовленими компаніями Motherson Innovations в Південній Австралії. Ці пристрої коштують від 50 доларів США кожен. Вони малопотужні, а батареї можуть прослужити більше 10 років. Фермери платять за використання даних. Рейнер говорить, що надіслати одне повідомлення може коштувати всього 1 цент США.

20 наносателітів у космосі

Пан Рейнер підкреслює, що відсутність зв’язку створює подібні проблеми в інших країнах. "США, Канада, Великобританія та деякі європейські економіки будуть для нас пріоритетними напрямками", - говорить він. Міріота має 4 космічних наносупутника, і в кінцевому підсумку буде створена мережа з понад 20 наносателітів. Ці маленькі супутники розміром з буханець хліба.

Угода з Optus

Миріота підписала угоду з Optus минулого року, щоб перепродати свій супутниковий зв’язок широкому колу партнерів у своїй бізнес-мережі. Ця послуга в основному спрямована на підприємства, які не змогли підключити свої віддалені активи в регіональній Австралії за прийнятною ціною.

Myriota

За словами Рейнера, Myriota - перша компанія, яка пропонує фермерам прямий контакт з наносателітами на орбіті. Супутникова технологія буде включена в інші програми. Одним з останніх партнерів компанії Myriota є агентство з технічних наук, засноване в Квінсленді, Goanna Ag. Цей бізнес пропонує рішення для дистанційного моніторингу води в будь-якому місці за низькою ціною.

Простий протокол для фермера

"Фермер не помітить різниці між підключенням до нашої мережі або підключенням до стільникової башти", - говорить пан Рейнер. «І це буде працювати всюди. Він розроблений так, щоб мати зручний для користувача протокол. Такі партнери, як Goanna Ag, роблять це підключенням, тому у підключенні пристрою не виникне жодних проблем. Фермери, як правило, використовують 1 модуль Myriota з кожним датчиком, але тоді можуть з’явитися додатки, де кілька датчиків поєднуються з одним модулем, щоб зменшити вартість.

Можливості

Пан Рейнер очікує, що найближчим часом для фермерів відкриється багато можливостей. "Буде чудово побачити всі вдосконалення, які можна зробити за допомогою нової технології", - говорить він. «Особливо з нинішньою деградацією навколишнього середовища та зростаючим попитом споживачів знати і розуміти, звідки їх їжа. Вирішення проблеми з підключенням, щоб усі ці речі можна було зробити, є для нас дуже захоплюючим ».

Інші партнери Myriota включають послугу хмарних обчислень Amazon AWS, Австралійський інститут морських наук та Boeing.

Джерело та фото: futurefarming
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 555
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 078
0