Запчастини до імпортних сівалок

Запчастини до імпортних сівалок
17:39, 29 2022
476
0

Роботи в полі для аграрія – це і робота, і улюблена справа життя, і джерело його доходів. Посівні роботи є одними з найважливіших в технічних картах агробізнесмена. Бізнес-процеси пов`язані з посівом на стільки ж складні, на скільки важливі для сучасного фермерства.

Купити запчастини до імпортних сівалок в Україні за вигідною ціною можна в інтернет-магазині компанії «BAS». В спеціалізовану розділі представлені деталі з технічним описом та офіційними фото, які відповідають реаліям.

Сівалка є спеціальним обладнанням, призначеним для посіву насіння різних сільськогосподарських культур в грант та внесення органічних речовин, добрив тощо. Такі агрегати, як сівалки широко використовують у сільськогосподарській галузі на великих площах, де висаджують зернові, кукурудзу, сою, гречку, буряки та інші культури, які відпрацьовують в конкретному регіоні.

Агроагрегат складається з апарату з сім'япроводом, ємностей з ворошилками, плуга та інших спеціалізованих елементів. Пристрій дозволяє покращити якість посіву та збільшити обсяги врожаю, принести відчутний економічний ефект бізнесу. Замовити запчастини для імпортних сівалки ви можете залишивши повідомлення на сайті або зв`язатись з нашим менеджером по телефону.

Компанія BAS пропонує імпортні, оригінальні деталі для різних типів обладнання:
• рядових;
• квадратно-гніздових;
• розкидних;
• гніздових;
• однозернових чи пунктирних.

З метою довголіття агрегату та ефективної роботи в полі, потрібно проводити спеціалізовану діагностику, перевіряти якість всіх з'єднань, цілісність найменших елементів. За потреби потрібно проводити заміну. У нас представлені відомі бренди, які в шані аграріїв у всіх куточках нашої планети. Вся представлена продукція відрізняється високими показниками зносостійкості, міцності, антикорозійними властивостями тощо.

В каталозі компанії представлені всесвітньовідомі виробники BAS, CHOHO, Gaspardo, Greenly, Kuhn, Kverneland, Monosem, які надходять на складські потужності з підприємств України, Італії, Німетчини, Китаю, Франції, Угорщини, Туреччини. Вся продукція сертифікована та продається з відповідними гарантіями.

Купити запчастини для імпортних сівалок можна зі швидкою доставкою. Ми співпрацюємо з логістичними компаніями, які доставляють замовлення до всіх куточків нашої країни.

Телефонуйте: +38 (067) 470 35 44 або
пишіть на e-mail: office@bas-agro.com.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0