Додаток ADAM UA – зручний помічник у виборі агротоварів


Додаток ADAM UA – зручний помічник у виборі агротоварів
15:57, 28 2022
854
0

Ще до повномасштабної війни Україна стрімко розвивалася у напрямку цифровізації. З початком бойових дій впровадження інформаційних технологій не припинилося: створюються проєкти та платформи, за допомогою яких можна швидко отримати підтримку та здобути базові діджитал-навички. Так, наприклад, завдяки лише одному чат-боту українці можуть передавати відомості про пересування російських солдатів, що спрощує роботу бійців ЗСУ. Крім того, більшість підприємців України повністю або частково перейшли в онлайн-простір. Продаж та купівля продукції тепер можлива лише в пару кліків. Ці зміни стосуються й аграрного бізнесу.

Так, наприклад, велика кількість українських та закордонних виробників об’єднали свої сили та вийшли на єдину платформу ADAM UA, де підприємці можуть придбати усе необхідне для фермерських робіт. Також автори проєкту створили універсальний додаток – ідеального помічника з вибору чого завгодно в сфері агро. Користувачі можуть обрати запчастини для сільгосптехніки, шини та диски, спеціальний робочий одяг, техніку чи мастильні матеріали тощо, а постачальники – розмістити свої товари та отримати доступ до детальної аналітики за кожною своєю пропозицією.

«Ми з командою створили зручний та легкий у користуванні додаток ADAM UA. Це унікальний маркетплейс прямо у смартфоні, де можна в один кошик додати культиватор вагою в півтонни та одну пару захисних рукавичок. А ми потурбуємось про якісну та швидку для покупця доставку, а також надамо гарантію на кожен товар. Наш відділ клієнтської підтримки перетворює, зазвичай, проблематичну купівлю спецтехніки в зручний онлайн-шопінг — консультує та допомагає з вибором серед купи пропозицій. Також ми дбаємо про безпеку клієнтів — команда ADAM UA ретельно перевіряє всіх постачальників та співпрацює тільки з професіоналами», — зауважила керівниця технічного відділу проєкту Христина Пономаренко.


Окрім того, ADAM UA - ідеальний майданчик для виробників агротоварів, де їхні пропозиції 100% влучать у цільову аудиторію. Ресурс повністю синхронізується з сайтом, тож після швидкої реєстрації підприємець отримує доступ до детальної аналітики за кожною своєю пропозицією. Цифровий помічник дозволяє переглядати та редагувати оголошення, слідкувати за відгуками і замовленнями товарів, коли це зручно. Додаток адаптується до будь-яких мобільних пристроїв і доступний для платформ іOS та Android. Завантажуйте ADAM UA на ваш смартфон та купуйте і продавайте агротовари за найвигіднішими умовами.

Джерело та фото: пресреліз Adam UA
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0