"Добродія Фудз" розширила присутність своєї продукції у всіх національних мережах супермаркетів

13:47, 28 2022
541
0

Наразі продукція компанії "Добродія Фудз" під ТМ "Добродія", San Grano та WOWСЯНКА представлена на поличках усіх національних мереж супермаркетів (близько 2300 магазинів).

Також у поточному році "Добродія Фудз" розпочала співпрацю з лідером продуктового ритейлу України – компанією АТБ. За досить короткий проміжок часу було успішно пройдено тестовий період в мережі, в результаті чого представленість продукції виробника збільшилась з 750 магазинів до 1160 магазинів (100%-а представленість).

"Ми не зупиняємось на досягнутому результаті та вже на жовтень плануємо погодити з АТБ розширення робочого асортименту до 8-10 SKU. Також відновили постачання продукції та реалізацію стратегії розвитку асортименту "Добродії Фудз" у ряді мереж: "Сільпо", "Фора", Fozzy, "ЕКО маркет", "Велика Кишеня", "Метро", "Ашан", "Епіцентр", VARUS, NOVUS, "Таврія". Отже, можемо констатувати факт повноцінного відновлення співпраці в каналі національні мережі та свою готовність розвивати наше партнерство", – розказав Анатолій Гаврилей, директор комерційний із питань національних ринків збуту компанії "Добродія Фудз".


У багатьох мережах представлені каші ТМ "Добродія" зі спеціальною наліпкою "Добро в дії". Придбавши цю продукцію, кожен покупець може долучитись до допомоги постраждалим від війни українцям.

Нагадаємо, що ще на початку літа "Добродія Фудз" ініціювала соціальний проєкт "Добро в дії" від ТМ "Добродія", метою якого є підтримка України з боку компанії та споживачів її продукції. При покупці пластівців із наліпкою, 1 грн від їх вартості відраховується до благодійного фонду, що опікується проблемами та потребами територіальних громад. Наразі "Добродія Фудз" вже перерахувала до фонду "Семаргл" 112 тис. грн.

Джерело та фото: пресреліз ТМ Добродія
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0