Котки-подрібнювачі: ефективна підготовка ґрунту до засівання

Котки-подрібнювачі: ефективна підготовка ґрунту до засівання
15:07, 22 2022
116
0
альтернативный текст
За підрахунками світових економістів, післявоєнне відновлення України вартуватиме понад 200-500 мільярдів євро, що орієнтовно відповідає розрахункам Уряду. Знищення об’єктів критичної інфраструктури та промислових приміщень стало значним ударом по роботі виробництв, а отже – й по економіці нашої держави. За даними Нацбанку, 17% бізнесу в Україні призупинило свою діяльність і до 30% підприємців частково втратили активність порівняно з довоєнним станом.

Серйозно постраждала і сфера сільського господарства – потенційні прямі збитки вже перевищують 6 мільярдів доларів. Та попри це українські аграрії продовжують працювати, бо від їхньої роботи залежить продовольча безпека як нашої країни, так й інших держав. І навіть на деокупованих територіях фермери вже купують необхідне обладнання, щоб почати другу посівну кампанію під кулями, але для цього спочатку потрібно розмінувати всі поля і правильно підготувати ґрунт.

Прикочування і розрівнювання верхнього шару – перші кроки у підготовці до засівання, і у цьому аграріям допомагають котки-подрібнювачі. Такі прості та зручні у використанні агрегати служать також для мульчування, регулювання температури поверхневого шару, стримування росту бур'янів та збагачення ґрунту органікою. Але знайти якісний варіант техніки наразі складно, тому національні та закордонні агровиробники почали виходити на єдиний український майданчик ADAM UA, де зібрано вже більше 50 варіантів подібного обладнання.

«Котки, представлені на нашому маркетплейсі, відрізняються не лише якістю, а й багатофункціональністю. Вони можуть збільшити врожайність просто завдяки тому, що перетворюють залишок жнив на однорідну масу і рівномірно розподіляють її по полю. Крім того, ми розуміємо, що зараз фермери не мають значної виручки, тому пропонуємо їм агрегати, які були вживані, але знаходяться у чудовому стані. Якість матеріалів та комплектуючих техніки ми обов’язково перевіряємо, тому аграрії можуть бути впевненими у тому, що купують», – зауважила керівниця проєкту Альона Возненко.


Окрім котків-подрібнювачів на платформі можна знайти агрегати для ущільнення ґрунту, вирівнювання його структури, видалення гребнів та грудок тощо. Загалом на сайті представлено вже більше 14 тисяч товарів для проведення сільськогосподарських робіт. Тому якщо вам необхідно придбати якісну техніку, переходьте на майданчик ADAM UA та обирайте надійне обладнання.

Джерело та фото: пресреліз ADAM UA
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 928
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 636
0