Добродія Фудз відновила обсяги експорту продукції до 80% довоєнного рівня

Добродія Фудз відновила обсяги експорту продукції до 80% довоєнного рівня
16:30, 20 2022
223
0
альтернативный текст
Компанія "Добродія Фудз" поступово виходить на довоєнні показники експорту своєї продукції під ТМ Dobrodiya, San Grano та WOWOATS за кордон. Наразі логістика до ЄС здійснюється автомобільними шляхами до Польщі, Молдови, Великобританії, Угорщини, Болгарії, Туреччини.

За словами Ірини Брославцевої, директорки компанії "Добродія Фудз", їхня кількість із кожним місяцем буде збільшуватись. Також планується часткове відновлення довоєнних об’ємів експорту і до країн Азії та Африки.

Нагадаємо, що з метою налагодження більш інтенсивної співпраці з країнами Євросоюзу, для зручності роботи з зарубіжними клієнтами та зниження ризиків щодо поставлення продукції ще на початку серпня був відкритий торговий дім у м. Варшава (Польща). На сьогодні вже підписано договір із польським дистриб'ютором, а також ведуться перемовини із дистриб'юторами Словаччини, Німеччини, Великобританії.

Нині продукцію під ТМ Dobrodiya, San Grano, San Granola та WOWOATS за кордоном можна придбати у найбільших мережах Carrefour (Польща), Linella (Молдова). Масштаб присутності у зарубіжних мережах поступово розширюється.


Джерело та фото: пресреліз Добродія Фудз
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 927
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 635
0